МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

У Києві приберуть частину блокпостів і засиплять частину окопів - КГВА

У Києві приберуть частину блокпостів і засиплять частину окопів - КГВА
Поділитися з друзями:

Київська міська військова адміністрація спільно з командуванням Угруповання сил та засобів оборони Києва пропрацювала спільне рішення щодо вдосконалення системи інженерних загороджень у столиці. Так було вирішено, що деякі блокпости та інженерні споруди залишаться функціонувати, частина інженерних загороджень перейде в “сплячий” режим, інші інженерні загородження будуть повністю демонтовані. Про це повідомляють у КГВА.

“З початком широкомасштабного вторгнення в Україну, через пряму військову загрозу столиці, у місті Києві було розгорнуто систему інженерних загороджень. У кожному районі міста було встановлено численні блокпости, які обладнані бетонними блоками, мішками з піском, були вириті окопи, бліндажі тощо. Все це разом як єдина система виконує свою захисну функцію.За рік повномасштабної війни пряма загроза бойових дій у Києві була зведена до мінімальної. разом із командуванням Угрупування сил та засобів оборони Києва розробили спільне рішення щодо вдосконалення системи інженерних загороджень у столиці”, – заявив начальник КДВА Сергій Попко.

Так, інженерні споруди, які й надалі мають виконувати свою функцію безпеки для Києва – залишаться, проте їх складові будуть удосконалені – непридатні бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять на нові; зміцнять бліндажі, упорядкують окопи.

Повідомляється, що частина інших інженерних загороджень, які матимуть значення для оборони міста, залишатимуться в “сплячому” режимі. Тобто такі блокпости приберуть із проїжджої частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо. залишать у певних місцях. Щоб у разі виникнення загрози для столиці, оперативно повернути систему таких інженерних загороджень у бойовий режим у найкоротший термін.

Інші системи інженерних загороджень Києва, в яких зараз немає потреби – демонтують. Їх приберуть із проїжджої частини, вивезуть бетонні блоки, мішки з піском та протитанкові їжаки, будуть засипані окопи, демонтовано бліндажі.

“Впровадження такого системного рішення зробить Київ більш комфортним для мешканців. Таким чином, ми розвантажимо дороги столиці, що дозволить киянам вільно пересуватися містом. Але прошу нікого не забувати – війна в Україні триває! Повністю військову загрозу з північного напрямку ніхто не знімав. Крім того, є й інші завдання з безпеки, які повинні виконуватися в столиці країни, що воює, тому можу вас запевнити – місто й надалі поступово ставатиме комфортнішим для громадянських жителів, але повністю вся система оборонних інженерних загороджень, мабуть, зникне тільки після того. , як ми переможемо”, – додав Попко.

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com