МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Авторська екскурсія Ігоря Нетудихаткіна«СОФІЯ ЧУДОТВОРНА»

17 Тра (Пт) / 14:30
- 17 Тра/15:30
Авторська екскурсія Ігоря Нетудихаткіна«СОФІЯ ЧУДОТВОРНА»

Авторська екскурсія Ігоря Нетудихаткіна«СОФІЯ ЧУДОТВОРНА»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Авторська екскурсія Ігоря Нетудихаткіна«СОФІЯ ЧУДОТВОРНА»

🎡Афіша Київ

⌚️2024-05-17 14:30:00 –
🏢Національний заповідник «Софія Київська»

17 травня (п’ятниця) о 15.30 запрошуємо на авторську екскурсію «СОФІЯ ЧУДОТВОРНА» Ігоря Нетудихаткіна, к.і.н., зав. відділу «Софійський музей».
У березні минулого року Православна Церква України канонізувала Київського митрополита Рафаїла (Заборовського), дивовижній постаті якого й присвячується екскурсія, під час якої ми буквально «побачимо» його (мощі святителя Рафаїла нині представлені у раці, яка є доступною для шанування). На наших гостей очікують відвідини Митрополичого будинку, у якому проживав святитель Рафаїл у 1731 – 1747 рр. Під час прогулянки старовинним палацом ми поговоримо про побутові умови життя святителя та його суто людські звички. Спустившись у підземелля митрополичої резиденції, ми дізнаємося про гастрономічні вподобання нашого героя. І, повірте, вони Вас здивують!
У романі «Диво» (1968) український письменник Павло Загребельний назвав Рафаїла Заборовського «останнім великим будівничим» Софійського собору, ставлячи його в один ряд із Ярославом Мудрим та Петром Могилою. Під час прогулянки Софійським собором ми наочно переконаємося у справедливості цих слів, а також спробуємо розгадати секрет замовленої Рафаїлом храмової ікони «Софія-Премудрість Божа», яку називають справжнім «богословським трактатом у фарбах».
Митрополит Рафаїл був похований у підземному склепі Софійського собору. Роками його тіло лишалося нетлінним, а біля гробниці святителя відбувалися справжні чудеса. Але які саме? Що стало приводом для канонізації київського архіпастиря у наш час? Запрошуємо Вас пошукати відповіді на ці запитання разом із нами!
Тривалість: 1,5 год.
Вартість: 300 грн (з 1 особи)
Попередня реєстрація обов’язкова:
https://docs.google.com/forms/d/1ZOzBrvG63Hc08OHZ-O7EzC3qEk9mDsgjVPphDGzjvNg/edit
Довідки за тел.: (044) 279 22 56, (044) 278 76 62.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/425846183496702

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com