МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Великодній концерт Хореї Козацької у Софійському соборі

5 Тра (Нд) / 13:00
- 5 Тра/14:00
Великодній концерт Хореї Козацької у Софійському соборі

Великодній концерт Хореї Козацької у Софійському соборі

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Великодній концерт Хореї Козацької у Софійському соборі

🎡Афіша Київ

⌚️2024-05-05 13:00:00 –
🏢Софійський собор / Saint Sophia Cathedral

Тисячолітній Софійський Собор на Великдень наповниться живим чоловічим співом Хореї Козацької. У Великодньому концерті «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» будуть звучати гімни з рукописних ірмологіонів та співи лицарів перед боєм, що промовляють до нас естетикою середньовіччя, але не перестають вражати своєю красою; пісні на Воскресіння Христове ХVІІ-ХVІІІ століть, що збереглися в Почаївському Богогласнику оо.Василiян – великій музично-поетичній антології творів греко-католицьких та православних авторів.

Друга складова програми – пісні Української революції 1917-1921 років. Вони пов’язують Воскресіння Христове з вірою в перемогу світла над темрявою, добра над злом, правди над кривдою, а відтак – Воскресінням України. Звучатимуть твори на поезію Бориса Грінченка, Івана Стешенка, Олександра Олеся, Грицька Чупринки, Богдана Лепкого, Василя Пачовського, Спиридона Черкасенка, Олекси Кобця, Романа Купчинського з музикою Миколи Лисенка, Ярослава Ярославенка, Філярета Колесси, Станіслава Людкевича, Кирила Стеценка, Миколи Леонтовича, Григорія Давидовського, Михайла Гайворонського. Твори цих авторів звучали на Софійській площі (Богданівському майдані) під час велелюдних мітингів та маніфестацій в добі Українського Відродження поч. XX ст. та в стінах самої Софії Київської, яка була катедрою національної Української Автокефальної Православної церкви.

У третій частині програми прозвучать сучасні пісні авторства Тараса Компаніченка на пошану Новітніх Лицарів – Героїв російсько-української війни, які жертовністю, любов'ю та високими чинами Духу наближають Воскресіння України.

Концерт відбудеться у рамках події «Великдень у Софії Київській», що є спільною ініціативою Національного заповідника «Софія Київська», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» та київських митців.

Місце: Софійський Собор, Володимирська 24

Квитки: 600 грн.

*Придбати квитки можна у касі Національного заповідника «Софія Київська» та онлайн https://tickets.st-sophia.org.ua/cart/cart?id_date=5402.

**Кількість місць на подію обмежена.

***За квитком на концерт можна відвідати усі заходи події «Великдень у Софії Київській».

! У разі повітряної тривоги концерт припиняються, усі відвідувачі мають залишити простір Собору.

вул. Володимирська, 24
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/2796770567127428

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com