МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Вечір Поетичних Перекладів

6 Вер (Ср) / 18:30
- 6 Вер/21:00
Вечір Поетичних Перекладів

Вечір Поетичних Перекладів

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Вечір Поетичних Перекладів

?Афіша Київ

⌚️2023-09-06 18:30:00 – 2023-09-06 21:00:00
?MODI Art&Wine Gallery

Поетичний переклад відноситься до найскладнішого напряму перекладу, оскільки він вимагає передачі ритму, рифми та й самого поетичного слова. Особливою складністю в поетичному перекладі є передача форми та змісту, що несе за собою певні «втрати». Перекладачу досить часто доводиться нехтувати формою заради передачі змісту. Проте також простежується тенденція до зміни змісту заради збереження форми тексту оригіналу. Як зазначають дослідники, поетичний переклад передає концептуальний зміст, однак при цьому втрачається так звана емоційна забарвленість. Тому перед перекладачем поетичного твору постає завдання створити переклад, що зможе передати також і настрій тексту оригіналу, а це становить певні складнощі, оскільки при цьому необхідно зберегти як зміст, так і форму тексту оригіналу. (В. О. Агєєва-Каркашадзе)

Якщо все вийде так, як задумано, то наша подія працюватиме в обидва боки: ми будемо ділитися перекладами з української на польську, англійську, французьку, хорватську тощо; а також будемо ділитися досвідом – інколи болючим – перекладів з "собачої" на "солов'їну".

Вартість участі наступна: для тих, хто буде ділитися власними перекладами, передбачено 50%-у знижку, тобто сплачується тільки 125 грн, з яких 90 є депозитом. Для всіх інших – 250 грн (з них 175 грн депозит – тобто, сума, на яку повністю можна випити вина, скуштувати інші напої та закусити згідно богемних цін в закладі).

Організатор — Андрій Рассказов-Ковалевський.
Любите вино й поетів — значить, ви у Моді!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/885520869958086

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com