МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Вистава "Ти моє все "

16 Вер (Сб) / 18:00
Вистава "Ти моє все "

Вистава "Ти моє все "

Поділитися з друзями:

Вистава "Ти моє все "

?Афіша Київ

⌚️2023-09-16 18:00:00 –
?Caribbean Club

Ця вистава приємно порадує гострими та смішними жартами, цільним сюжетом і чудовим фіналом.
В ній присутня легка атмосфера, яка не позбавлена ​​життєвих труднощів і зіткнень, а також незвичайних і яскравих персонажів. Хороші кумедні діалоги, що забезпечують веселий настрій на усю дорогу.
«Ти моє ВСЕ» – казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це ідеалізована, неймовірна, фантастична історія, яку приємно і потрібно подивитися ввечері з подругою або хлопцем. Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі – ці теми близькі будь-якому глядачеві. Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову. Тому, квитки на неї завжди закінчуються заздалегідь.
«Ти моє ВСЕ» – про Кохання. І сильне Кохання відчувається протягом всієї вистави, Ви будете співчувати героям і переживати за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.
Люди, які грають виставу вже 10 років разом. За всі ці жарти й пристрасті вони заплатили нервами та роками. Вони прожили те, над чим сміються і страждають.

ул. Симона Петлюры, 4
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1239869650044610

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com