МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка Ганни Криволап «Світло крізь темряву»

31 Сер (Чт) / 12:00
- 31 Сер/19:00
Виставка Ганни Криволап «Світло крізь темряву»

Виставка Ганни Криволап «Світло крізь темряву»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Виставка Ганни Криволап «Світло крізь темряву»

?Афіша Київ

⌚️2023-08-31 12:00:00 – 2023-08-31 19:00:00
?Музей Києва. Museum of Kyiv

Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва в рамках проєкту Kyїv Art School презентували виставку Ганни Криволап «Світло крізь темряву».

Живописні серії Ганни Криволап – надзвичайно впізнавані за широким нестримним мазком, яскравою колористичною гамою та непересічними ідеями, які викликають захоплення. Нині мисткиня презентує важливий творчий проєкт – «Світло крізь темряву» – живопис, написаний під час війни.

«Надзвичайно втішені, що Ганна Криволап повертається із такою потужною виставкою у простір Музейно-виставкового центру Музею історії міста Києва. Раніше, у 2019 році, відбувся масштабний виставковий проєкт «Причетність», де в живописних пейзажах і абстрактних композиціях художниця зашифрувала українські символи. Не менш важлива для нас і тяглість проєкту Kyїv Art School», — зауважує генеральна директорка Музею історії міста Києва.

Неможливість не рефлексувати на події в Україні спонукали Ганну до творчого пошуку, зокрема й в назві: «Нова реальність диктує інші форми вираження. Під впливом історичних подій змінюється світовідчуття і палітра. За темрявою завжди проступає світло».
Впізнавані обриси міст, немов мінливі силуети самих себе, повертають до зими 2023 року, коли ворог нищив усе те, що давало світло і тепло.

«З творчістю Ганни Криволап я познайомився достатньо давно, зізнаюся, мене завжди надихали її серії пейзажів та горизонти. Сьогодні – інший проект та дуже сильна історія, хочу щоб якомога більше людей прониклися нею. Розумію як складно творити та втілювати в життя нові проекти під час війни, та Ганна демонструє приклад свого «світла» у ці складні для України та кожного з нас часи». Куратор проекту Kyїv Art School, Дмитро Струк

Куратор проєкту: Дмитро Струк Felice
Запрошуємо усіх любителів мистецтва!

Виставка триватиме до 17 вересня
Графік роботи МВЦ:
Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні

Каса працює з 12:00 до 18:30
Вартість: 80/40 ₴ (повний/пільговий)

Богдана Хмельницького вул., 7
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/724270302782337

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com