МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка картин «Жива. Справжні історії кохання»

4 Лис (Сб) / 15:00
- 4 Лис/16:00
Виставка картин «Жива. Справжні історії кохання»

Виставка картин «Жива. Справжні історії кохання»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Виставка картин «Жива. Справжні історії кохання»

🎡Афіша Київ

⌚️2023-11-04 15:00:00 –
🏢Кінотеатр «Жовтень»

Запрошуємо на відкриття виставки картин « Жива. Справжні історії кохання », які були написані дружинами полеглих героїв. Всі вони є дійсними витворами мистецтва живопису, бо намальовані серцем і кожна розповідає свою особисту унікальну історію кохання.
«ЖИВА» – це благодійний арт терапевтичний проект, що має на меті психологічну та соціальну реабілітацію дружин загиблих Героїв, який було Оленою Сокальською і Аліною Карнауховою і
реалізується за підтримки благодійного фонду «Сучасна Україна».
🟠Коли? 4 листопада о 14:00.
🟠Вхід вільний. Експозиція буде розміщена в фоє на другому поверсі.
🟠Виставка демонструватиметься з 4-19 листопада.

Про проєкт ЖИВА:
Ініціатива передбачає написання дружинами загиблих захисників творчих робіт на згадку про їхніх полеглих чоловіків та організацію виставок їх власних картин-історій кохання. Це допомагає учасницям відчути свою важливість, силу та розділити внутрішні почуття з іншими членами суспільства.

В проекті використовується метод корекції емоційного стану через активний підхід до творчості, візуалізацію почуттів. Він дозволяє кожній учасниці розділити важкі переживання своєї втрати з однодумцями, перенести свої думки, мрії і почуття на полотно. І це зменшує деструктивні процеси всередині.

Ще однією важливою метою проекту є нетворкінг учасниць та залучення їх до нового кола спілкування, створення творчої атмосфери, безпечного реабілітаційного середовища, в якому відбувається відновлення та психологічна реабілітація жінок, які переживають втрату.

В день відкриття виставки 4 листопада відбудеться «Майстер- клас по створенню Янголів Охоронців» від київської художниці Ірини Любімової.

Відбувається в межах Місяця Європейського кіно European Film Academy у кооперації з Arthouse Traffic!
«Місяць Європейського Кіно» підтримується Програмою Creative Europe MEDIA Європейського Союзу, за підтримки партнерів – Europa CinemasEuropa Cinemas, CICAE, DAFilms і MUBI.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1784300855419736

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com