МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка картин українських військових "Образ Воїна"

19 Вер (Вт) / 15:00
- 15 Жов/17:00
вул. Госпітальна, 24а
Безкоштовна подія
Афіша-виставка

Виставка картин українських військових "Образ Воїна"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Запрошуємо на виставку картин українських військових «Образ Воїна» до музею «Київська фортеця»!

Арт-терапія – це не просто розвага чи вправа для дрібної моторики, не медична процедура. Проте саме вона дозволяє переосмислити досвід та дати вихід емоціям через творчість. А від психічного стану і настрою напряму залежить фізичне відновлення людини.

19 вересня о 15:00 студія документальних фільмів DocNoteFilms запрошує на відкриття виставки робіт, створених під час арт-терапевтичних майстер-класів для поранених захисників України від відомого художника та волонтера Лева Скопа.

Ці картини, створені людьми, більшість з яких уперше в житті взяли в руки пензлик – більше, ніж просто гарні кольорові зображення. Це можливість заглянути у внутрішній світ пораненого військового, поглянути навколо його очима, та подивитись на ветерана під іншим кутом – не вішаючи ярлики, не повторюючи стереотипи. Бо захисник, який пройшов війну, військовий, який отримав поранення, воїн, який повертається у суспільство – передусім Людина.

Майстер-класи відбулися у межах проєкту «Образ Воїна», що складається з чотирьох елементів: серії майстерок для військових, які проходять відновлення у реабілітаційних центрах; документального фільму про унікальний метод арт-терапії, вироблений Левом Скопом, а також соціальних відео, присвячених психологічній реабілітації поранених; сайту-галереї робіт учасників та офлайн-виставки у Київській фортеці.
Лев Скоп розробив власний метод арт-терапії для поранених, який застосовує ще з часів АТО. Під час майстерок Лев навчає малюванню за старовинною технікою, і завдання кожного учасника — намалювати ангела так, як він його собі уявляє. Кожен ветеран, малюючи за завданням ангела, зображує передусім себе — свої переживання, досвід, мрії, надії, емоційний стан, і це помітно на картинах.

На виставці також можна буде переглянути короткий документальний фільм про метод арт-терапії Лева Скопа, розроблений за роки роботи із пораненими ветеранами.

Ми прагнемо, аби цей проєкт допоміг суспільству зрозуміти українських воїнів, а зокрема тих, хто отримав важкі поранення. Прагнемо наголосити на важливості ролі психологічної реабілітації у фізичному відновленні. Та розповідаючи про один з прикладів такої реабілітації, прагнемо підштовхнути державу до створення комплексної програми відновлення для ветеранів.

Виставка триватиме з 19 вересня по 15 жовтня 2023 року у музеї «Київська фортеця». Вхід до музею – з боку бульвару Лесі Українки. На вході треба зазначити, що ви на відкриття виставки, і представник музею супроводить вас по території комплексу до галереї.

У день відкриття виставки вхід безкоштовний. Решта днів – згідно тарифів музею.
Проєкт створюється за підтримки Українського Культурного Фонду.

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com