МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка "Київ вночі"

21 Тра (Вт) / 16:00
- 21 Тра/17:00
Виставка "Київ вночі"

Виставка "Київ вночі"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Виставка "Київ вночі"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-05-21 16:00:00 –
🏢Богдана Хмельницького вул., 7, Kyiv, Ukraine, 01001

Дати: з 22.05.2024 – 30.06.2024 р.

До Дня Києва в Музеї історії міста Києва відбудеться презентація художньої виставки робіт українських митців ХIX-XXI століття, натхненних нічною красою столиці.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну та запровадженням комендантської години кияни позбавлені радості насолоджуватись атмосферою Києва вночі – ані прогулянок до ранку, ані нічних побачень, ні пʼятничних посиденьок, що закінчуються зустріччю світанку…

Теплі київські ночі до 2022 року залишились лиш теплими спогадами – галасливий Хрещатик і завжди гомінка Бессарабська площа, романтичний і затишний Поділ, майже курортна Русанівка, сонні спальні райони… Уже понад два роки українці щовечора і аж до сходу сонця ставлять життя на паузу.
«Звісно, комендантська година – це необхідна міра в умовах воєнного стану, проте ми сумуємо за своїми безтурботними емоціями та можливістю нікуди не поспішати ввечері! Віримо в перемогу світла над пітьмою, бо найтемнішу ніч завжди
змінює ранок! Мріємо зустріти мирний світанок над київськими схилами! І цією виставкою ми прагнемо дати кожному нашому відвідувачу змогу хоч на деякий час повернутись у Київ, де нічне життя вирувало, а не завмирало», – поділилась генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.

Куратори виставки переконані, що ніч – це особлива пора, що має бути наповнена дивами та спокоєм, а не тривогами та вибухами. Тому проєкт «Київ вночі» має на меті занурити відвідувачів у приємні спогади та мрії про такі бажані прогулянки улюбленими місцями нічним Києвом.

Сутінки, надвечір’я, ніч вабили своєю особливою магією майстрів у всьому світі. Відвідавши виставку, поціновувачі мистецтва матимуть нагоду відчути темний бік Києва, яким його побачили відомі художники минувшини та сучасності – Микола Мурашко, Олександр Животков, Мойсей Вайнштейн, Олена Придувалова, Ганна Криволап, Анатолій Марчук, Антон Логов та інші. Багато з відібраних до проєкту робіт експонується вкрай зрідка. Зокрема, маловідомі твори Самуїла Каплана – видатного в історії українського мистецтва співця сутінок.

На виставці «Київ вночі» будуть представлені живопис та графіка з колекції Музею історії міста Києва, Національного Художнього Музею, Національного музею Тараса Шевченка, з приватних колекцій.

Куратори виставки: Катерина Боровик, Микола Петриченко, Варвара Сухенко
Художнє оформлення виставки: Катерина Костенко
Візуальні зображення обкладинки: Антон Логов

Ознайомитися з виставкою можна з 22 травня по 30 червня згідно графіку роботи МВЦ:
Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні
Каса працює з 12:00 до 18:30
Презентація за запрошеннями.
Для акредитації ЗМІ: Оксана Красілова 066 377 29 88

Джерело заходу: https://www.facebook.com/969376951432157

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com