МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка-рефлексія «рими, ритми, розмови»

7 Вер (Чт) / 17:00
- 17 Вер/19:00
Виставка-рефлексія «рими, ритми, розмови»

Виставка-рефлексія «рими, ритми, розмови»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Виставка-рефлексія «рими, ритми, розмови»

?Афіша Київ

⌚️2023-09-07 17:00:00 – 2023-09-17 19:00:00
?Національний центр «Український Дім»

7 вересня Український Дім представляє виставку-рефлексію «рими, ритми, розмови» — експериментальний проєкт, у якому молодь розмірковує про життя у час війни.

«рими, ритми, розмови» — друга виставка в рамках Молодіжної програми Українського Дому «Мистецтво змін»*. Проєкт об'єднує 29 робіт студенток-мисткинь Каті Боклан, Злати Коновалової, Даші Музиченко, Даші Подкопаєвої і Даші Пишної — ілюстраторок і фотографок. У кожної з них зараз різне оточення, вони перебувають у різних країнах, за їхніми плечима — різний мистецький досвід. Спільне одне — мінлива реальність, яка спонукає художниць до роздумів.

Фото, ілюстрації в техніці монотипія, ліногравюра — роботи молодих мисткинь ведуть за лаштунки особистих рефлексій, пропонують власний погляд на новочасся, доламують зруйнований світ і разом з тим роблять спробу його зцілити. Це жаско, тремко, зворушливо – і це треба бачити.

📌Виставка-рефлексія «рими, ритми, розмови» працюватиме з 07.09 до 17.09 за адресою: Український Дім, Хрещатик, 2.

📌Графік роботи:
вівторок — неділя з 11.00 до 19.00, понеділок — вихідний.

📌Нагадуємо: також до 17.09 в Українському Домі продовжено виставки «Марія малює», де представлено 100 невідомих робіт Марії Примаченко, і «Поліна Райко. Зникоме» — про стінописи художниці-наївістки з її дому-музею в Олешках, майже знищеного водою після підриву окупантами Каховської ГЕС.

📌Єдиний квиток на три виставки: 100 грн — для дорослих, 50 грн — для школярів і студентів (за наявності учнівського чи студентського квитка).
Для пільговиків вхід безкоштовний (за наявності посвідчення).

📣* Молодіжна програма Українського Дому «Мистецтво змін» — платформа і ком’юніті, створені Українським Домом для вільного творчого виявлення молоді у просторі креативу та взаємопідтримки. Мета проєкту — стимулювати генерування ідей, заохочувати культурні й громадські ініціативи, формувати розуміння молоддю сили власного голосу та впливу для впровадження суспільних змін у різних сферах. Учасники програми транслюють свої сенси у різних форматах, як-от: написання статей, створення редакційних випусків, проведення виставок, концертів, літературних вечорів.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/776590774267262

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com