МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка скульптури та цифрового мистецтва «Невимовна крихкість життя» Ігоря Гречаника

21 Вер (Чт) / 12:00
- 21 Вер/19:00
Виставка скульптури та цифрового мистецтва «Невимовна крихкість життя» Ігоря Гречаника

Виставка скульптури та цифрового мистецтва «Невимовна крихкість життя» Ігоря Гречаника

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Виставка скульптури та цифрового мистецтва «Невимовна крихкість життя» Ігоря Гречаника

🎡Афіша Київ

⌚️2023-09-21 12:00:00 – 2023-09-21 19:00:00
🏢Музей Києва. Museum of Kyiv

Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва представляє персональну виставку скульптури та цифрового мистецтва «Невимовна крихкість життя» відомого українського митця Ігоря Гречаника.

Знайомство з виставкою розпочнеться ще до того, як ви зайдете до виставкової зали. Одразу біля входу в Музейно-виставковий центр будуть розміщені три скульптури, виконані з металу та дроту, одна з яких сягає понад 2 метри заввишки.

«Скульптура — це окреме мистецьке явище у сучасній культурі. У Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва ми не так часто демонструємо скульптуру і ось вперше за останній час ми представляємо саме виставку скульптури відомого українського митця Ігоря Гречаника. Окрім того, що експозиція порушує актуальні питання сьогодення, вона ще й цікава тим, що виходить за межі однієї виставкової зали і зустрічає відвідувачів у міському просторі», — розповідає генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.

Роботи, представлені на виставці, належать до серії, яка створювалась після початку російсько-української війни в 2014 році, а найостанніші — напередодні та з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ігор Гречаник відображає у своїх скульптурах внутрішній світ людини, що проживає своє життя в контексті війни у своїй країні, у своєму домі, у своєму серці, у своїх думках.

«Ця виставка — про драму життя людини, про його швидкоплинність. Про те, який обмежений, жахливо короткий час відводиться людині на життя, на пізнання цього світу, себе. Вся ця драма відбувається на фоні трагедії страшної війни, посилюючи, проявляючи, оголюючи найболючіші моменти, аспекти. Війна червоною кривавою ниткою проходить крізь тло нашого життя, крізь ту вишивану дорогу українського народу, – то приховано, на рівні підсвідомості, поринаючи в коріння, в чорноземи, то виринаючи на поверхню кривавим струменем, як зараз, проходячи по долях мільйонів українців»,— розповідає про виставку її автор Ігор Гречаник.

Зокрема, на виставці буде представлена скульптура «Українська Мадонна». Ця композиція присвячена українським матерям Маріуполя, Чернігова, Харкова та інших міст України, які дали життя своїм дітям, переховуючись від ракетних обстрілів в бомбосховищах. Силует руйнівної зброї (снаряду) в поєднанні з християнським символом Мадонни створюють купол храму — храму страждань та болю, в якому проявляється велич людського духу.

У експозиції органічно поєднується скульптура, цифровий живопис, графіка та анімація. Усі ці засоби мистецького вираження доповнюють один одного та створюють цілісне відчуття образу сьогодення.

Про автора:
Ігор Гречаник — митець, чиє ім’я відоме як в Україні, так і за її межами. Його роботи знаходяться в багатьох країнах світу, його міжнародні виставки користуються незмінним успіхом, а стиль митця впізнаваний та неповторний. Ігор Гречаник є членом Національної спілки художників України та міжнародного товариства «Art of imagination» в Лондоні. Він є керівником Творчої асоціації «Золоті ворота», заснованої в 1997 році в Києві, а також видатним іноземним художником в Академії живопису Юехуа, Гуанчжоу, Китай. Твори Ігоря Гречаника представляли українське мистецтво на багатьох міжнародних виставках, його роботи знаходяться в постійних експозиціях відомих галерей Австрії, Швейцарії, Нідерландів, США, Польщі, Німеччини та інших, а також в приватних та музейних колекціях в Україні та за кордоном.

Виставка триватиме з 21 вересня до 15 жовтня.
Графік роботи експозиції згідно графіку роботи музею:
Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні
Каса працює з 12:00 до 18:30
Вартість вхідного квитка: 80/40 ₴ (повний/пільговий)

Презентація проєкту відбудеться 20 вересня о 18:00 — вхід вільний.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/615123977202052

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com