МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка сучасного цифрового мистецтва Ubiennale

25 Гру (Нд) / 13:00
- 25 Гру/20:00
Виставка сучасного цифрового мистецтва Ubiennale

Виставка сучасного цифрового мистецтва Ubiennale

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Виставка сучасного цифрового мистецтва Ubiennale

🎡Афіша Київ

⌚️2022-12-25 13:00:00 – 2022-12-25 20:00:00
🏢Музей Києва. Museum of Kyiv

Виставка сучасного цифрового мистецтва Ubiennale продовжує подорожувати містами України й з 21 по 25 грудня мистецтво нових технологій, об’єднане загальною темою «30 років Свободи» представлять у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва.

Лише 5 днів, щоб встигнути подивитись мистецтво нових технологій — VR, AR, відеоарт та NFT експонати митців з понад 10 країн, що об’єднані загальною темою «30 років Свободи». Незвичайні яскраві роботи будуть цікаві і дорослим, і дітям.

Познайомитися з тенденціями світового мистецтва впродовж першої UBiennale, попри карантинні обмеження, завітали понад 7500 відвідувачів. Деякі роботи, представлені на Першій Бієнале цифрового та медіа мистецтва у Києві в 2021-му році, вдасться побачити й цього разу. Також на вас чекають нові роботи українських митців, присвячені війні. Подія буде супроводжуватись професійною панеллю обговорень за участі митців і кураторів з України, Іспанії, Німеччини, Франції, Польщі, Словенії та Чехії.

Так, 22 грудня о 17:00 відбудеться публічне обговорення, до якого долучаться: куратор Бієнале Валерій Коршунов, куратори Павел Сметана з Чехії, Наталья Веліканова з Франції, Юрій Лех з Іспанії, Михайло Барабаш з України, Коршунова Світлана (продюсер Ubiennale), мисткині Оксана Чепелик, Марія Прошковська та представники мистецької спілки Zvit.

Найближчі роки увага до українського мистецтва та культури буде зростати. І не тільки через війну, але й через статус країни кандидата в члени ЄС. Відтак, ми маємо інтегруватись: розказувати про себе через свою культуру та мистецтво, чути інших та на точках перетину — спільних цінностях, вибудовувати наші майбутні відносини у межах великої європейської родини. І якщо ми хочемо говорити з сучасною аудиторією, то це має бути мова сучасного цифрового та New Media мистецтва.

Валерій Коршунов, куратор бієнале цифрового та медіа мистецтва: «Сучасне українське цифрове та медіа мистецтво — як відбиток часу, в якому ми живемо, як відповідь на усвідомлення того, що вже відбулось, як візія причин та наслідків, як нагадування за що ми боремося. Сьогодні ми спостерігаємо війну у реальному часі, що є безпрецедентним, адже ніколи в історії людства війну не можна було побачити онлайн. Активно реагуючи на події в соціумі, українські митці концентрується на темі війни та документалізують її у своїх роботах».

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Ubiennale триватиме з 21 по 25 грудня 2022
Графік роботи згідно графіку роботи МВЦ: щодня з 12:00-19:00
Вхід вільний
Місце: Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7

Богдана Хмельницького вул., 7
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1131728047533969

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com