МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Голда Меїр. Вчора. Сьогодні. Зараз

4 Чер (Вт) / 16:00
- 4 Чер/18:00
Голда Меїр. Вчора. Сьогодні. Зараз

Голда Меїр. Вчора. Сьогодні. Зараз

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Голда Меїр. Вчора. Сьогодні. Зараз

🎡Афіша Київ

⌚️2024-06-04 16:00:00 – 2024-06-04 18:00:00
🏢Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

Запрошуємо вас 4 червня о 17:00 на відкриття унікального проєкту "Голда Меїр. Вчора. Сьогодні. Зараз", що складається з фотокартин, присвячених киянці в минулому та одній із легенд ХХ століття – Голді Меїр.

У 1898 році в Києві народилася дівчинка, якій судилося стати однією з легенд ХХ століття. Світ знає її як Голду Меїр, прем'єр-міністерку Ізраїлю.
За часів, коли вважалося, що місце жінки вдома, поруч із дітьми та кухнею, вона побудувала блискучу політичну кар'єру, стала однією із засновниць незалежної держави Ізраїль та здобула репутацію "залізної леді". Однак шлях Голди до успіху та мрії не був простим – їй щодня доводилося долати стереотипи. Усе життя Голди Меїр, усі її 80 років, пройшли в боротьбі: зовнішній – за незалежність своєї держави та внутрішній – за можливість бути жінкою й політиком одночасно. Щодня перед нею стояв вибір між сім'єю та кар'єрою та щодня Голда обирала одне й те саме – мудрість.
На виставці представлено 13 архівних фото різних моментів життя Голди Меїр, які "оновили" за допомогою технологій штучного інтелекту та 13 зображень Голди у вишиванках із найвідомішими її цитатами. Завдяки технологічним інноваціям, ми бачимо Голду в сучасному та природньому вигляді й, можливо, – це символ того, що її спадщина і мудрість виходять за рамки часу, роблячи її прикладом сучасного лідерства. А цитати Меїр як ніколи на часі, особливо для України. Вони показують, як людина може бути справжнім патріотом. Життя Меїр може слугувати взірцем для багатьох політиків, державних діячів та громадянського суспільства. Адже, створюючи та захищаючи маленьку державу для свого народу, Голда Меїр багато що змінила на краще у цьому світі.

Відкриття виставки – 4 червня о 17:00 (вхід вільний).
Виставка триватиме з 4 по 13 червня.
Музей приймає відвідувачів за адресою вулиця Терещенківська, 9, за звичним графіком роботи: з 11 до 18 години (крім понеділка та четверга); з 11 до 19 години у вівторок. Каса працює до 17:20 (18:20 у вівторок).

вулиця Терещенківська, 9
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/743620487933001

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: