МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Зелені конструкції. Історія створення. Позитивні ефекти

19 Жов (Чт) / 19:00
- 19 Жов/21:00
Безкоштовна подія
Зелені конструкції. Історія створення. Позитивні ефекти

Зелені конструкції. Історія створення. Позитивні ефекти

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Зелені конструкції. Історія створення. Позитивні ефекти

🎡Афіша Київ

⌚️2023-10-19 19:00:00 – 2023-10-19 21:00:00
🏢Київський будинок вчених

Реєстрація обов’язкова:
https://bit.ly/3ZgKL9h

Наш спікер: Ткаченко Тетяна, докторка технічних наук, кандидатка біологічних наук, професорка, старша дослідниця, завідувачка кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), членкиня національного технічного комітету стандартизації ТК-82 «Екологічна безпека», членкиня постійних робочих груп з розроблення ДБН В.2.2-15 «Житлові будинки. Основні положення», ДБН В.2.2-9 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.2.3-15 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, керівниця робочих груп з розробки Державних стандартів України.

Чи можна зменшити витрати на комірне з покращенням умов життя при браку коштів? Так, і це відомо з давніх-давен. Комахи ховаються від спеки у траві, а птахи – серед листя дерев. І це недарма. Рослини не просто затінюють. Вони охолоджують як водограй, випаровуючи вологу зі зниженням температури. А взимку рослини здатні утеплювати як теплоізоляція. Вони очищують повітря від токсичних речовин. Рослини вивільнюють фітонциди – речовини, що знищують хвороботворні бактерії та віруси.
Людина навчилася використовувати ці властивості рослин до писемності без дорогих матеріалів і складних конструкцій. Це – біотехнологічний засіб, що поєднує будівельні конструкції з живими рослинами, – «Зелені конструкції». Вертикальне озеленення стін є найбільш розповсюдженим і дешевим рішенням взагалі без втручання в будинок. Моделювання показало можливість утеплення стін немодернізованого будинку взимку понад удвічі. А влітку стіни активно охолоджуються до 4,5 °С. Правильно підібрані кімнатні рослини додатково очищуватимуть внутрішнє повітря від шкідливих речовин та хвороботворних бактерій і вірусів.
У цій бесіді Ви почуєте, як можна самим застосувати цю біотехнологію у власному будинку з мінімальними витратами коштів. Якщо це зробити правильно, не виникатиме ані проблем з вологою ані з жалоносними комахами. І крім зменшення плати за комірне та покращення якості повітря ми отримаємо максимально дружнє і природне довкілля, що допоможе швидше подолати стрес від жахливої війни.

Бесіда буде цікавою:

• представникам влади та місцевого самоврядування;
• представникам керуючих компаній;
• головам ОСББ;
• власникам індивідуальних житлових будинків;
• керівникам гуртожитків
• студентам у галузі архітектури, дизайну, енергоефективного будівництва, екології, технологій захисту довкілля, теплогазопостачання і вентиляції.
• і всім зацікавленим у енергоефективному й екологічному майбутньому, незалежному від російської нафти і газу.

ФОРМАТ – ЖИВА лекція в Київському Будинку вчених (вулиця Володимирська, 45а, станції метро “Золоті ворота”, “Театральна”).
Участь безкоштовна.
Безпека: на випадок повітряної тривоги бомбосховище на станції метро “Золоті ворота”.

 

вул. Володимирська 45-а
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/648328403747541

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com