МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

КЗ КОР "Вишгородський історико-культурний заповідник" запрошує на екскурсії та майстер-класи

4 Жов (Ср) / 17:12
- 31 Жов/17:12
Онлайн подія
Музей-гончарства

КЗ КОР "Вишгородський історико-культурний заповідник" запрошує на екскурсії та майстер-класи

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Музей давньоруського гончарства КЗ КОР “Вишгородський історико-культурний заповідник” радо вітає своїх відвідувачів!

КЗ КОР “Вишгородський історико-культурний заповідник” пропонує своїм відвідувачам ряд просвітницьких та пізнавальних екскурсій, що допоможуть ознайомитися з історією рідного міста та району. Разом із КЗ КОР “Вишгородським історико-культурним заповідником” вам вдасться доторкнутися до найпотаємніших та найважливіших сторінок історії України та Вишгорода.

Місто Вишгород дуже старовинне – дехто з істориків називає це місто сучасником Києва, хоча перша письмова згадка про Вишгород датується 946 роком. У часи Київської Русі місто було важливим ремісницьким, торговим, військовим та релігійним центром. З Вишгородом пов’язані імена багатьох визначних осіб Х – ХІІІ століть: княгині Ольги, Ярослава Мудрого, Володимира Мономаха, Юрія Долгорукого, Нестора Літописця тощо. Саме тут були поховані одні з найперших східнослов’янських святих Борис та Гліб, 1054 року в цьому місті помер Ярослав Мудрий.

“АРХЕОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ ВИШГОРОДА”

Екскурсія має на меті презентувати археологічні пам’ятки та історичні місця, які вирізняють Вишгород з-поміж інших міст України. Маршрут: Площа Строкова – Будинок “Клюкви” – вул. Межигірського Спаса 11, Музей давньоруського гончарства ВІКЗ – «Квартал металургів» – Храм Святих Бориса і Гліба. Сьогодні біля південної стіни Борисоглібського храму можна побачити непоказну конструкцію у вигляді кам’яного ящика. Туристи щиро дивуються, дізнавшись, що це – автентичний саркофаг, у якому був похований знатний вишгородець понад вісім сотень років тому.

“ВИШГОРОД СУЧАСНЕ І МИНУЛЕ”

Оглядова екскурсія по Вишгороду має на меті презентувати сучасне місто у контексті історичних подій ХІХ-ХХІ ст. Головна увага приділяється огляду історичних пам’яток та визначних місць у сучасному урбаністичному середовищі. Демонструється генетичний зв’язок з минулим та безперервність розвитку міста протягом майже двох століть. Маршрут: Вул. Калнишевського – вул. Ватутіна – вул. Межигірського Спаса 11.

Ще одна цікава екскурсія має назву “ТРАДИЦІЇ ПОБУТУ ТА РЕМЕСЕЛ КИЇВСЬКОГО ПОЛІССЯ” Тут ми з вами поговоримо про ремесла Вишгорода Давньоруської доби. Чим займалися та чим славилися у світі вишгородці. Також поговоримо детальніше про ремесло, яке відроджується й нині. Місце: вул.Межигірського Спаса, 11

Завершенням однієї з захоплюючих екскурсій може стати пізнавальний та психорелаксуючий майстер-клас із ліплення з глини, що проходить на території Музею давньоруського гончарства ВІКЗ. Глина — це ідеальний вид первісного, до якого можна торкатися та створювати справжній витвір мистецтва.

Також ми представляємо абсолютно новий формат – екскурсії-онлайн. За допомогою екскурсій онлайн ми, долаючи тисячі кілометрів, долучаємо українців, які через війну вимушено покинули рідну країну, до вивчення історії та культурного спадку Батьківщини. Це сприятиме підтриманню ментальних зв’язків з Україною. Якщо Ви плануєте відвідати Вишгород і Вишгородщину, але перебуваєте закордоном – долучайтеся до екскурсій онлайн! Ми чекаємо саме на вас!

Усі заходи на території Вишгородського історико-культурного заповідника проводяться з дотриманням техніки безпеки під час воєнного стану.

Щодо замовлення екскурсій Музеєм давньоруського гончарства та майстер-класів довідки телефоном: +38 063 681 85 56; +38 067 487 59 04.

Щодо замовлення екскурсій Історичним музеєм ВІКЗ та історичним центром міста Вишгород довідки телефоном: +38 063 681 85 56; +38 097 690 76 11.

Адреси: Музей давньоруського гончарства ВІКЗ: м.Вишгород, вул. Межигірського Спаса, 11.

Історичний музей ВІКЗ: м. Вишгород, вул. Шкільна, 58.

Детальніше на сайті: https://vikz.org.ua/

Список екскурсій: http://vikz.org.ua/ekskursii.html

Для замовлення екскурсій: https://vikz.org.ua/order-excursion.html

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com