МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Київ Знаковий

22 Вер (Пт) / 17:00
- 22 Вер/18:00
Київ Знаковий

Київ Знаковий

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Київ Знаковий

🎡Афіша Київ

⌚️2023-09-22 17:00:00 – 2023-09-22 18:00:00
🏢Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

22 вересня о 17:00 відвідайте відкриття незвичайної виставки «Київ знаковий» у нашому музеї! Це навчально-експериментальний проєкт, що представлятиме курсові проєкти студентів кафедри дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, які були створені під час навчального семестру навесні 2023 року. Для відточення творчих і розробницьких навичок куратори-викладачі запропонували студентам дослідити тему розробки візуального обличчя Києва.

Наша столиця завжди була і є осередком цікавих подій, історичним і культурним центром, містом, де можна гарно відпочити, побачити щось нове, цікаво провести час. За останні півтора роки Київ став символом стійкості, незламності, незалежності України. Світ вивчив ім’я нашого міста. Вже сьогодні зрозуміло, що його характер набув нових, сильних і виразних рис. Візуально виразити новий характер Києва, не забувши про його важливі одвічні складові, спробували наші студенти, працюючи над розробкою графічних форм і візуалізуючи їх як у міському середовищі, так і на популярних носіях.
Цей навчально-експериментальний проєкт має на меті показати різноманітність бачень візуального обличчя столиці, креативність молодого покоління українських дизайнерів. Мріємо про життя без війни, вже сьогодні думаємо про його виклики. Заглядаємо у майбутнє після Перемоги, уявляємо, яким може бути новий образ нашого міста.
Подія «Київ знаковий» — платформа для виявлення талановитих молодих дизайнерів, сприяння розвитку культурного середовища Києва, привід поміркувати про візуальне обличчя нашого міста. Виставка відображає різні аспекти його життя: історію, культуру, архітектуру, міську сучасність.
На виставці також представлені проєкти, які підкреслюють знаковість нашого міста: авторські візуальні метафоричні розповіді про Київ, календарі з різним настроєм і характером. Все про Київ знаковий.
Кожен гість виставки під час візиту матиме можливість визначити найцікавіший, на його/її думку, проєкт.

Проєкт здійснено за підтримки Благодійного фонду імені Шолом-Алейхема та Ізраїльської медичної місії в Україні.

Учасники виставки: Олександра Абрамчук, Марія Вишневська, Ніколь Давидова, Анна Данілевська, Софія Довгич, Михайло Закалюкин, Дмитро Залата, Вікторія Махмудова, Євгенія Молчанова, Марія Мороз, Олеся Поліщук, Анастасія Ромашова, Анастасія Черненко, Яна Чернецька.

Куратори кафедри дизайну НАОМА: Олена Батенко, Світлана Кошкіна, Дмитро Стадніченко.

Відкриття виставки – 22 вересня о 17:00 (вхід вільний).
Виставка триватиме з 22 вересня по 8 жовтня.
Вартість повного вхідного квитка – 100 грн (пільговий – 50 грн).

Музей приймає відвідувачів за адресою вулиця Терещенківська, 9, за звичним графіком роботи: (з 11 до 18 години (крім понеділка та четверга); з 11 до 19 години у вівторок). Каса працює до 17:20 (18:20 у вівторок).

вулиця Терещенківська, 9
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1016920099492281

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com