МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Клуб Бувальщина

8 Жов (Нд) / 17:00
- 8 Жов/19:00
Клуб Бувальщина

Клуб Бувальщина

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Клуб Бувальщина

🎡Афіша Київ

⌚️2023-10-08 17:00:00 – 2023-10-08 19:00:00
🏢MODI Art&Wine Gallery

Здається, ще вчора був червень, аж ось вона осінь… Але ми не сумуємо, навпаки – раді знов запросити на «Бувальщину» тих, хто готовий поділитися класними душевними оповідками, бо це є Клуб цікавих приватних історій, і його зібрання відновлено! Ми впевнені, що ця наша здибанка після перерви стане особливо теплою та незабутньою!

Для початку згадаємо, як це було:
гості приходять в клуб, беруть вино, сідають за столик навпроти великого каміну по периметру зали та налаштовуються слухати й розповідати цікаві історії з власного життя. Учасники розповідають по черзі. Тривалість однієї історії до 5 хвилин. Після хаотичного кола оповідачів можна розповісти іншу свою новелу/спогад. Теми історій будь-які: спогади з дитинства, мандрів, мелодрами, веселі випадки, осяяння сенсом, війна… Гості діляться своїм досвідом, філософією, позитивом, біллю. Розповіді можуть бути короткими й довшими, але душевними, змістовними, повчальними, дотепними – словом, цікавими іншим. Якщо по завершенню звучить життєвий висновок – то, взагалі, чудово! Після історій можна задавати питання тим, хто їх розповів, виголошувати коментарі/репліки (якщо недовго).

А тепер увага! Дуже слушною новою ідеєю буде використати наш чудовий екран не тільки для того, щоб там потріскував камін або плюскотіли водоспад чи фонтан, дещо прискорюючи колообіг вина у бувальських організмах. А саме, пропонується додати опцію демонстрації світлин, які були б пов'язані з тими оповідками, що ними бувальці ділитимуться один з одним! Таким чином, буде посилено візуальну складову нашої події без шкоди для аудіальної. Звичайно, тих світлин не повинно бути надто багато, щоб коротка розповідь не затягувалася. Доречі, тут йдеться й про красиві самодостатні фото, що не обов'язково мають супроводжуватись оповіддю. Наші зустрічі будуть повнішими, коли аудіальна інфо перемежовуватиметься візуальною. Тож, будь ласка, підготуйте у себе в ФБ окремий альбом з такими світлинами, щоб під час події можна було максимально швидко вивести їх на екран через наш комп'ютер.
Наше добре вино допомагає учасникам розкриватися, додає виразної чуттєвості вечору, в кінці якого усі почуваються наповненими й зближеними, адже разом пережили купу шикарних емоцій.

На цьому тижні відкриває й модерує шляхетне збіговисько поет та організатор мистецьких подій Андрій Рассказов-Ковалевський.
Віднині зустрічі відбуваються щонеділі 17:00 – 19:00.
Вартість участі – 250 грн. (з них 200 грн депозит – тобто, сума, на яку повністю можна випити вина й закусити згідно богемних цін в закладі).
Любите вино й билиці – значить, ви у Моді! )

Мала Житомирська 17
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/743903694414943

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: