МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Конференція Veloforum 2023: Велосипедом до школи

13 Лис (Пн) / 10:00
- 13 Лис/19:00
Безкоштовна подія
Конференція Veloforum 2023: Велосипедом до школи

Конференція Veloforum 2023: Велосипедом до школи

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Конференція Veloforum 2023: Велосипедом до школи

Афіша Київ

⌚️2023-11-13 10:00:00 – 2023-11-13 19:00:00
Освіторія Хаб

Для участі у Veloforum 2023 зареєструйтесь, будь ласка, до 1 листопада: #BikesForUkraine.

Конференція матиме онлайн-трансляцію, про місце трансляції повідомимо додатково.

🚲 Темою Veloforum 2023 є освіта з безпеки руху на велосипеді та шкільна мобільність. Конференція стане фінальною подією національної кампанії «Велосипедом до школи», яка відбувається в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні». Цей проєкт у 2021-2023 роках впроваджує в Україні U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Кампанію «Велосипедом до школи» також підтримує програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту. Така освіта забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. Більше про кампанію тут.

🙌🏻 Національна кампанія «Велосипедом до школи» відбувається у співпраці з державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України. Під час Veloforum 2023 передбачено мережування та нетворкінг учасників та учасниць з закладів середньої освіти, органів місцевого самоврядування, Патрульної поліції, громадських організацій з Української велосипедної мережі та Інституту модернізації змісту освіти МОН.

🇺🇦 Veloforum — це щорічна конференція в Україні на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку і громадянського суспільства. Через військову агресію рф проти України Veloforum 2022 не відбувся в Запоріжжі.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/301198306036684

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: