МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Кінопростір: добірка короткометражного кіно від Такфлікс «ТОРГУВАТИ ЗУБАМИ»

5 Лис (Нд) / 17:00
- 5 Лис/18:00
Кінопростір: добірка короткометражного кіно від Такфлікс «ТОРГУВАТИ ЗУБАМИ»

Кінопростір: добірка короткометражного кіно від Такфлікс «ТОРГУВАТИ ЗУБАМИ»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Кінопростір: добірка короткометражного кіно від Такфлікс «ТОРГУВАТИ ЗУБАМИ»

🎡Афіша Київ

⌚️2023-11-05 17:00:00 –
🏢Національний центр «Український Дім»

5 листопада о 16:00 в Українському Домі відбудеться спецпоказ і обговорення в рамках Кінопростору нової добірки веселого короткометражного кіно від Такфлікс «ТОРГУВАТИ ЗУБАМИ».

Торгувати зубами, справляти хихи, качатися з реготу, рвати боки — який ваш улюблений спосіб посміятися з усієї душі? Британські вчені рекомендують сміятися щодня і так подовжувати життя. А українські кажуть, що наш сміх псує нерви ворогам. Хто ми такі, щоб не прислухатися?

Такфлікс робить свій внесок в українську незламність і випускає свіжу добірку коротких комедій «Торгувати зубами». Це п’ять іронічних і самобутніх фільмів від сучасних режисерів та режисерок. Серед них найтитулованіший короткий метр року — чорно-білий історичний фільм «ГКЧП» Аркадія Непиталюка («Припутні», «І будуть люди»), що здобув «Золоту дзиґу» та «Кіноколо», інді-мок’юментарі Едуарда Нечмоглода «Капітан Бровари», трагікомедія Ольги Стернейчук за мотивами оповідання Сергія Жадана «Вітольд», іронічна комедія Олександри Коноплі «Ну ти і дура, Ліза» про життя «як у мелодрамі» та історія дорослішання «Потерпи трошки» Любові Гончаренко за участі Віталіни Біблів.

📍 «ГКЧП»
Аркадій Непиталюк
20 хвилин

19 серпня 1991 року. В дитячо-юнацькому таборі поблизу Запоріжжя — своє життя: 14-річний Андрій краде для Іри подарунки, щоб висловити свої почуття. Вихователь Тарас закоханий у директорку Галину, але їй зараз не до нього. Завгосп табору і колишній дисидент Петрович приніс новину: в Москві мітинги, а по телевізору ще від ранку крутять «Лебедине озеро».

📍 «Вітольд»
Ольга Стернейчук
9 хвилин

Вітольд заселяється в комуналку і знайомиться зі своїм сусідом. Ним виявляється молодий письменник Сергій Жадан. Вітольд одразу стає палким прихильником митця і не знає, куди подітися від новини, що Сергій незабаром з’їжджає.

📍 «Капітан Бровари»
Едуард Нечмоглод
17 хвилин

Українські документалісти випадково знайомляться з Капітаном Бровари, що розповідає їм про своє геройське життя. Однак у місті з’являється конкурент — Чорний Мстюн. Капітану Бровари доводиться з’ясовувати, хто це і чи зможе він повернути любов людей.

📍 «Потерпи трошки»
Любов Гончаренко
17 хвилин

Арина на порозі дорослого життя. Попереду на неї чекають вступні іспити та муки вибору. Але їй п'янить голову це пахуче літо і цей пахучий… Вітька. «Потерпи трошки» — історія про дорослішання та вміння почути себе.

📍 «Ну ти і дура, Ліза»
Олександра Конопля
22 хвилини

Ліза щиро вірить, що у її житті все буде як у культовій мелодрамі. Вона закохується у Владика, чисте втілення мрії. Але чи буде хлопець таким люб’язним, як чоловіки в кіно? Чи не розіб'ються Лізині рожеві окуляри?

Хрещатик, 2
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1085965599060248

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com