МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Лекція Мейгіл Фавлер «Глобальне значення українського театру»

20 Вер (Ср) / 17:00
- 20 Вер/18:00
Лекція Мейгіл Фавлер «Глобальне значення українського театру»

Лекція Мейгіл Фавлер «Глобальне значення українського театру»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Лекція Мейгіл Фавлер «Глобальне значення українського театру»

🎡Афіша Київ

⌚️2023-09-20 17:00:00 –
🏢Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

🟣 У середу, 20 вересня, о 17:00 запрошуємо вас на лекцію «Глобальне значення українського театру» історикині, доцентки кафедри історії Стетсонського університету Мейгіл Фавлер 🟣

Деколонізація, деімперіалізація, декомунізація — де ми знаходимося в дослідженні театру в Україні?

Деколонізація. Деімперіалізація. Декомунізація. І дерусифікація, звичайно. Ці важливі слова надихнули багатьох науковців в Україні та за кордоном, які переосмислюють те, як викладати, досліджувати та презентувати історію України. Але що ці концепції означають на практиці? Що може означати «деколонізація» для дослідження українського театру?
Ця доповідь американської історикині українського театру пропонує кілька способів розглянути історію театру в Україні, які підкреслюють специфіку театрального розвитку саме тут. Але цей фокус на специфічність історії театру в Україні дозволяє відповідати на ширші питання: як ми будуємо наші розповіді, як ми розповідаємо, та які наслідки вони можуть мати.

Лекція відбуватиметься по ZOOM зв’язку в експозиції Театрального музею.

Лекторка: Мейгіл Фавлер є доценткою кафедри історії Стетсонського університету (США), афілійованою доценткою кафедри театрознавства Львівського національного університету імені Івана Франка та науковою співробітницею Центру міської історії у Львові. Вона була стипендіаткою в Гарварді та в Університеті Торонто, а також стипендіаткою програми Фулбрайта в Україні. Вона написала багато статей про театр і культуру в Україні, зокрема її перша книга Beau Monde on Empire’s Edge: State and Stage in Soviet Ukraine (Торонто, 2017), вийде в українському перекладі цього року у видавництві Родовід. Її наступна книга, Theatre Women: Place and Performance in 20th c. Ukraine, переосмислює театр в Україні протягом 20-го століття через жіночий досвід. Вона є редакторкою книги Кшиштофа Чижевського Toward Xenopolis: Visions from the Borderland (Rochester, 2022).

ℹ️ Подія відбувається в межах проєкту Музею театрального, музичного та кіномистецтва України «Креативна деконструкція» за підтримки Українського культурного фонду.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3392286574414860

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: