МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Львів, Тілесно-орієнтована терапевтична програма Івана Лямзіна «Ніколи не пізно»

14 Лют (Пт) / 19:00
- 16 Лют/18:00
Львів, Тілесно-орієнтована терапевтична програма Івана Лямзіна «Ніколи не пізно»

Львів, Тілесно-орієнтована терапевтична програма Івана Лямзіна «Ніколи не пізно»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Львів, Тілесно-орієнтована терапевтична програма Івана Лямзіна «Ніколи не пізно»

🎡Афіша Київ

⌚️2025-02-14 19:00:00 – 2025-02-16 18:00:00
🏢Львiв

Набір в нову (третю) групу проекту — терапевтичної тілесно-орієнтованої програми Івана Лямзіна «НІКОЛИ НЕ ПІЗНО», що стартує в очному форматі 14-16 лютого 2025 р. у Львові.
Швидка реєстрація: https://forms.gle/xEPv4YLsDgJpRZs19
Дати проекту – усього 8 триденних модулів:
1) 14-16.02.2025
2) 25-27.04.2025
3) 13-15.06.2025
4) 01-03.08.2025
5) 10-12.10.2025
6) 12-14.12.2025
7) 13-15.02.2026
8) 17-19.04.2026

=============
У своєму розвитку кожна людина стикається з різними психологічними темами, які має опанувати (розпізнавання почуттів, контакт із потребами, вибудовування меж, спілкування з однолітками…). На кожному етапі розвитку дитина потребує різних способів підтримки, різних якостей контакту. Наші батьки не завжди мали можливість і вміння надавати ту підтримку, якої ми потребували. Не отримавши належного досвіду, душа застрягає в своєму розвитку. У результаті, часто-густо ми реагуємо в проблемних ситуаціях як діти, як підлітки або навіть як немовлята.
Тілесні моделі дають змогу створити умови для заповнення недоотриманої турботи, підтримки, любові, пройти своєрідне «повторне батьківство». Душа отримує необхідний досвід і стає зрілішою, такою, що володіє великими ресурсами, здатністю самопідтримки та вирішення складних життєвих завдань.
Цикл складається із 8-ми триденних модулів, під час яких Ви зможете вирішити внутрішні конфлікти, повторно пройшовши етапи розвитку від підліткового віку до народження та перинатального періоду. Пропрацюєте травмувальні переживання довербального періоду (від народження до двох років). Отримаєте навички регулювання емоційних станів. Вибудуєте ясніші емоційні та інтелектуальні межі. Краще усвідомлюватимете, чого хочете, і зможете докладати зусилля для задоволення своїх потреб. Дізнаєтеся про етапи розвитку его та про ту підтримку, яку необхідно надавати вашим дітям, щоб вони мали здорове особистісне ядро ​​та велику кількість внутрішніх ресурсів. Матимете можливість виробити навички, які дадуть змогу краще розуміти свої стосунки з близькими людьми та партнерами.

Модулі та дати проведення:
1. Взаємини у групі: солідарність, конкуренція та своє місце у групі
(СТАРТ групи 14-16 лютого 2025)
2. Взаємини у групі: формування власної думки та особисті правила
(25-27 квітня 2025)
Перші два модулі присвячені взаєминам у групі. На цих модулях формується група як одне ціле, як єдиний організм. Використовуються групові тілесні ігри, тімбілдінг. Особлива увага приділяється знайомству через турботу з тілесним, індивідуальним та рольовим его. Також підвищується рівень тілесної рефлексії. Учасники й учасниці навчаються пред’являти себе та свою думку. Знайомляться з особистими нормами та правилами. Вчаться координувати/узгоджувати свої дії з діями інших учасників. Знаходять своє місце у групі.
3. Взаємини любові: баланс сердечності та сексуальності
(13-15 червня 2025)
Третій модуль присвячений стосункам між чоловіком та жінкою, темам кохання, дружби та сексуальності. Тут за допомогою тілесних вправ учасники досліджують свою сердечність та сексуальність та шукають свою форму балансу. Досліджують стратегії взаємодії з партнером та своє місце у сімейній системі. Навчаються зберігати контакт, залишатися у взаємозв’язку без втрати власної гідності, втрати себе. У цьому модулі, крім тілесно-орієнтованої, використовується арт-терапія, ідеї юнгіанського аналізу та системних сімейних розстановок.
4. Герої та жертви. Воля, контроль і сила
(01-03 серпня 2025)
Четвертий модуль присвячений волі, здатності діяти та темі вибору. Тут учасники й учасниці навчаються проявляти та пред’являти свою силу. Створюються тілесні моделі, в яких вони матимуть досвід радісної зустрічі їхньої сили іншими людьми. Працюють із власною агресією. Тут робота сконцентрована не так на вираженні агресії, як на привласненні сили, яка стоїть за нею, що дає можливість керувати своєю агресією. А також досліджують, що заважає робити вибір. У цьому модулі, крім тілесно-орієнтованої, використовується робота з диханням та шаманський бубен (констеляція агресивності в образ тваринної сили).
5. Прив’язаність, автономія та межі: пізнаємо світ і себе в ньому (10-12 жовтня 2025)
П’ятий модуль присвячений пошуку балансу між прив’язаністю та самостійністю. Пропрацьовується травматичний матеріал періоду, коли дитина вчилася повзати та ходити. Тут учасники й учасниці досліджують свої межі особистого простору, територіальні та соціальні межі. Встановлюють контакт зі своїми імпульсами та пробуджують живий інтерес до життя. Досліджують свій образ себе. Досліджують свою здатність до взаємозв’язку та страхи переживання близькості. У цьому модулі багато роботи з моторним розвитком та тілесна драматизація.
6. Потреби дитини та їхній вплив на доросле життя, або Мами – діти: як знайти втрачену любов. Право відчувати власні потреби та заявляти про них
(12-14 грудня 2025)
Шостий модуль присвячений періоду грудного вигодовування та контакту із власними потребами. Тут учасники й учасниці навчаються встановлювати контакт із тим, що їм дійсно необхідно. Навчаються розрізняти потреби та бажання (у нашій культурі вони позначаються одним і тим самим словом). Досліджують свою здатність переживати глибоку прив’язаність. Досліджують тему підтримки та навчаються самопідтримці. Тренують здатність заявляти про свої потреби та наполягати на їхньому задоволенні, а також здатність відкладати задоволення. У цьому модулі використовується тілесна драматизація та тілесне моделювання, робота з регресом та ідеальні батьківські послання. До цього модулю більшість учасників навчаються переживати свій травматичний досвід без втрати контакту з цією реальністю, у якій є підтримка та взаємозв’язок. Вони навчаються перебувати одразу у двох реальностях: не йти туди, а приносити тяжкі переживання сюди.
7. Базова довіра до Світу: право на існування та на безпечний контакт
(13-15 лютого 2026)
Сьомий модуль присвячений перинатальному періоду та екзистенційним питанням. Тут учасники й учасниці набувають досвіду «хорошої матки» та безумовного прийняття. Досліджують своє право бути любимими, способи існування у світі, характерні для ментальних та емоційних людей. У цьому тренінгу ще частіше використовуються регресивні стани та робота з ідеальними батьківськими посланнями. Емоційні вчаться переживати та приймати енергетичний контакт, а ментальні вчаться витримувати емоції.
8. Інтегральний модуль «Народитися заново»
(17-19 квітня 2026)
Це загальна інтеграція всього набутого в ході циклу досвіду – для виходу з ним у широкий світ. Це продовження роботи із проблемами перинатального періоду. Можливість інтегрувати весь досвід циклу і народитися в новий світ у новій якості – й набути права на вихід з усією своєю силою та бути прийнятим.
У ході виконання вправ в учасників і учасниць іноді трапляються зриви, провали у свою історію. У таких ситуаціях проводяться короткі індивідуальні сесії із використанням ресурсу всієї групи.
Ведучий:
Іван Лямзін – тілесно-орієнтований психотерапевт (м. Харків), член-кандидат EABP (Європейська Асоціація тілесно-орієнтованих психотерапевтів). Пройшов повний курс навчання в бодинаміці та завершив навчальну програму з роботи із шоковою травмою (сертифікати Bodynamic International).
Запис у групу здійснюється після внесення передоплати.
Умови участі наведені в реєстраційній формі за посиланням https://forms.gle/xEPv4YLsDgJpRZs19
Розклад (можуть бути незначні зміни часу):
п’ятниця 19:00-22:00,
субота 10:00-20:00
та неділя 10:00-18:00 (разом з перервами на обід та кавабрейки).
Для реєстрації:
1) Заповніть гугл-форму за посиланням:
https://forms.gle/xEPv4YLsDgJpRZs19
або зв’яжіться за номером:
Запис +380660702257, +380663650269 (mob./Telegram/Viber/WhatsApp)
2) внесіть передоплату

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3930069490555463

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Одеса
Афіша Одеса
замовити інтернет магазин
web-makitra.com