МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Мистецтво штучного інтелекту

12 Кві (Пт) / 16:00
- 12 Кві/17:30
Мистецтво штучного інтелекту

Мистецтво штучного інтелекту

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Мистецтво штучного інтелекту

🎡Афіша Київ

⌚️2024-04-12 16:00:00 – 2024-04-12 17:30:00
🏢MODI Art&Wine Gallery

Це буде дуже незвичайна арт-лекція, оскільки ви матимете змогу не тільки подивитись на витвори мистецтва, а й навчитесь створювати їх самостійно засобами штучного інтелекту. І при цьому, на щастя, не треба бути IT – фахівцем, достатньо лише бути інтернет – користувачем та мати трохи фантазії. Далі, дивлячись на створені лектором картинки, ви пригадаєте дотепні українські поговірки, візьмете участь у музичній та кіно вікторинах, здійсните подорож по всьому світу разом з кумедною родиною хом’яків, побачите добірку сюрреалістичних картин до створення яких, нажаль, не дожив Сальвадор Далі, і ще багато цікавого. Приходьте, нудно не буде!
Лектор – Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятиліть. Веде лекції нестандартно – бачить і тлумачить арт так, як суто творчі люди не здатні. Лекції проводить інтерактивно, задає цікаві питання аудиторії. Після лекції відбувається коротке обговорення, де учасники події можуть задати питанння, висловити свою думку та поділитись враженнями з аудиторією.
Вартість участі* в лекції за передплатою 250 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму) або 300 грн при візиті безпосередньо на лекцію (в них 200 грн барний депозит). Бронь-передплату можна здійснити по перерахунку на Приват-картку, реквізити якої можна отримати, надіславши повідомлення з фб-сторінки Modi Art&Wine Gallery із заявкою на участь в лекції.
Любите вино й мистецтво – значить ви у Моді).

Джерело заходу: https://www.facebook.com/965457168262295

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com