МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

«Моя історія. 32 роки Незалежності» Виставковий проєкт Музею Києва, Нацбанку та Укрпошти.

18 Жов (Ср) / 12:00
- 18 Жов/19:00
«Моя історія. 32 роки Незалежності» Виставковий проєкт Музею Києва, Нацбанку

«Моя історія. 32 роки Незалежності» Виставковий проєкт Музею Києва, Нацбанку та Укрпошти.

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

«Моя історія. 32 роки Незалежності» Виставковий проєкт Музею Києва, Нацбанку та Укрпошти.

🎡Афіша Київ

⌚️2023-10-18 12:00:00 – 2023-10-18 19:00:00
🏢Музей Києва. Museum of Kyiv

Музей історії міста Києва, Національний банк України, Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» вперше об’єднуються та представляють масштабний виставковий проєкт до 32 річниці незалежності України.

Виставка триватиме до 5 листопада.
📍МВЦ Музею історії міста Києва
вул. Б. Хмельницького, 7

«Моя історія. 32 роки Незалежності» — унікальний виставковий проєкт, в якому наскрізною ідеєю в одному експозиційному просторі поєднуються 32 арт-об’єкти відомих українських митців сучасності, колекція монет та марок за кожен рік незалежності України.

Генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова зазначає: «”Моя історія. 32 роки незалежності” — проєкт, який з’явився у надважкий для України час, але направду такий своєчасний і потрібний. 32 роки — хоч і не ювілей, проте важливий рубіж, щоб відрефлексувати на пройдений шлях, віднайти у минулому натхнення й мотивацію рухатися далі. Разом із тим це приклад об’єднання провідних інституцій, відомих митців, експертного кола та представників бізнесу навколо непересічної ідеї та спільних цінностей».

Національний банк України передав для експонування на виставці монети, кожна з яких презентує один рік із життя незалежної України. «Ми з великим натхненням долучилися до виставкового проєкту. Ідея проілюструвати нашу історію через пам’ятні монети, художні поштові марки та твори видатних митців сучасності — влучна та небанальна. Монети є багатим джерелом інформації про важливі події в історії, народні традиції та культуру нашої країни. На них зображено державну символіку, видатних діячів української історії, науки та мистецтва — творців нашої незалежності. Національний банк запровадив власну нумізматичну програму майже 30 років тому, щоб відзначати ювілейні та історичні дати, пам'ятні події України та світу. Тож практично кожен рік на шляху України як незалежної та суверенної держави відкарбований у металі», — розповів Голова Національного банку України Андрій Пишний.

На особливу увагу заслуговують твори мистецтва, підібрані з приватних колекцій та музейних зібрань, а, отже, чимало з них було неможливо побачити дотепер.

Різноманітність мистецьких форм вражає: тут і живопис, скульптура, декоративне мистецтво, фото, відео й арт інсталяції. Кожен рік незалежності проілюстровано мистецькими роботами авторства Назара Білика, Володимира Буднікова, Матвія Вайсберга, Віктора Володька, Олександра Гнилицького, Олега Голосія, Олександра Дубовика, Олександра Животкова, Єгора Зігури, Нікіти Кадана, Наталії Корф-Іванюк, Анатолія Криволапа, Павла Макова, Максима Мамсікова, Івана Марчука, Наталії Масік, Миколи Маценка, Романа Мініна, Миколи Новікова, Вінні Реунова, Олександра Ройтбурда, Стапана Рябченка, Арсена Савадова, Олексія Сая, Віктора Сидоренка, Юрія Соломка, Олександра Сухоліта, Тіберія Сільваші, Олега Тістола, Оксани Чепелик, Іллі Чичкана, Владислава Шерешевського та Олега Шупляка.

Історичну, мистецьку та просвітницьку складову проєкту доповнюють марки, надані Національним оператором поштового зв'язку. Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти наголошує: «Поштові марки завжди були платформою для фіксації історичних подій, культурних надбань, легендарних героїв та образів. Останній рік марки документують складний шлях України до перемоги та право на власну самоідентифікацію. Марки воєнного часу від Укрпошти викликають неабиякий ажіотаж не лише в нашій країні, а й в усьому світі. Їх збирають і професійні колекціонери, і люди, які ніколи не були пов’язані з філателією. Укрпошта передає до фонду Музею історії міста Києва колекцію марок, випущених за роки незалежності нашої держави та вірить, що цей список незабаром поповнить марка, присвячена Перемозі».

Цей виставковий проєкт — імпровізований діалог з Україною — не залишив байдужим і генерального партнера виставки — ZP Law office of Zoriana Pelekh. Керівниця соціально-відповідального юридичного бізнесу та трендсетера правових змін у суспільстві і юриспруденції Зоряна Пелех вважає: «Мистецтво — дихання бізнесу, яке відображає душу нації. Підтримуючи мистецькі проєкти, ми сприяємо розвитку соціуму та допомагаємо йому ставати більш інноваційним, гармонійним, креативним. А це забезпечує успішне та процвітаюче майбутнє України».

У цьому проєкті немає випадкових робіт, адже всі вони так чи інакше перегукуються з тими історичними подіями, що відбувались у країні, та є свідченнями розвитку і становлення нашої держави на шляху незалежності. «Розповідаючи історію незалежності України, ми хочемо, щоб кожен, хто відвідає виставку на емоційному рівні відчув те, що проживала Україна впродовж 32 років, став співпричетним до нашого минулого, сьогодення, а найголовніше — співвідповідальним за наше майбутнє», — зазначають куратори проєкту.

Кураторська група: Микола Петриченко, Варвара Сухенко, Катерина Боровик.

Генеральний партнер: ZP Law office of Zoriana Pelekh.

Cпіворганізатори: «Укрпошта», Національний банк України.

Експерти: Ігор Абрамович, Олеся Авраменко, Юрій Комельков, Станіслав Скорик, Владислав Вакуленко, Олександр Соловйов.

Роботи надані з колекцій: Укрпошти, Національного художнього музею України, Національного музею Революції Гідності, Музею грошей Національного банку України, Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України, Abramovych Foundation, Stedley Art Foundation, Grynyov Аrt Collection, Vakulenko Art Consulting, Станіслава Скорика, Валерія Міщенка, Андрія Кратюка, Артура Уманського, Арт-фундації «Дукат», Володимира Тарана, Олега Шупляка, Наталії Масік та Юрія Комелькова.

Художнє оформлення виставки: Катерина Костенко

Графік роботи:
Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні
Каса працює з 12:00 до 18:30
Вартість: 140/70 ₴ (повний/пільговий)

Вартість екскурсії: 300/200 ₴ з групи повний/пільговий
Запис на екскурсії за телефоном:
044 520 28 26

Для контактів ЗМІ:
Вікторія Новак +380990965811
Яна Бричко +380674015652

Богдана Хмельницького вул., 7
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/350967130680237

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: