МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Музично-перформативний вечір

28 Кві (Нд) / 16:00
- 28 Кві/17:00
Музично-перформативний вечір

Музично-перформативний вечір

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Музично-перформативний вечір

🎡Афіша Київ

⌚️2024-04-28 16:00:00 –
🏢Музей Києва. Museum of Kyiv

🗣У неділю, 28 квітня, відбудеться театральний перформанс з живим вокальним та музичним супроводом від DakhTrio та актора Центру сучасного мистецтва «ДАХ» у рамках виставки ГОЛОСИ, яка відкрила мультимедійний простір Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова з артінсталяцією від GOGOLFEST.

У програмі музично-поетичного дійства звучатимуть вірші Василя Стуса і Тараса Шевченка. Про що говорили пророки різних епох? Мова та форми змінюються, але чи змінились питання…

🎙Окрім цього, буде представлено унікальний візуальний ряд до композицій та показано анімаційну стрічку «Маріуполь. Сто ночей» із живим виконанням саундтреку.

DakhTrio — проєкт театру «ДАХ», що перетворює поезії на музично-театральні подорожі. Його голосами є Софія Баскакова, Ігор Димов та Володимир Руденко. У перформансі братиме участь Володимир Лутіков, актор Центру сучасного мистецтва «ДАХ». Після перформативної частини заходу відбудеться її обговорення.

👥Мультимедійний простір Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова, який відкрила виставка, презентує частину історій з 100-тисячної колекції Музею, яка є найбільшим у світі архівом історій українців про війну з перших вуст.

Мета виставки — проявити глибину й силу людських історій, осмислити та відрефлексувати події війни завдяки ефекту присутності, створеному артоб’єктами. Лінійний куратор — Андрій Палатний, автор концепції та куратор — Владислав Троїцький.

📅Коли: 28 квітня, 17:00 (1 година)
📍Де: Музей історії міста Києва, вул. Б. Хмельницького, 7.
📝Вхід вільний, за підтвердженою реєстрацією https://civilvoicesmuseum.org/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/274397072408781

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com