МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

НАВЧАЛЬНО-ТЕРАПЕВТИЧНА ЗУСТРІЧ ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ТА ЛЮДЕЙ ДОПОМАГАЮЧИХ ПРОФЕСІЙ

29 Вер (Пт) / 19:00
- 29 Вер/21:00
НАВЧАЛЬНО-ТЕРАПЕВТИЧНА ЗУСТРІЧ ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ТА ЛЮДЕЙ ДОПОМАГАЮЧИХ ПРОФЕСІЙ

НАВЧАЛЬНО-ТЕРАПЕВТИЧНА ЗУСТРІЧ ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ТА ЛЮДЕЙ ДОПОМАГАЮЧИХ ПРОФЕСІЙ

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

НАВЧАЛЬНО-ТЕРАПЕВТИЧНА ЗУСТРІЧ ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ТА ЛЮДЕЙ ДОПОМАГАЮЧИХ ПРОФЕСІЙ

🎡Афіша Київ

⌚️2023-09-29 19:00:00 – 2023-09-29 21:00:00
🏢Книжкова зустріч у форматі “Художка” (обговорюємо книги художньої літератури)

Навчально-терапевтична група «Психосинтез у воєнний час» спрямована на професійну допомогу психологам, психологам у навчанні, волонтерам, вчителям, лікарям, спеціалістам інших допомагаючих професій та підтримку їх особистості в умовах війни.

Основа мета групи – «прокачати» небажані емоційно-поведінкові стани та особистісні якості, які впливають на ефективність роботи з клієнтами, а також розвинути прості навички самодопомоги на основі психосинтезу.

Навчання відбувається у форматі тематичних зустрічей онлайн з терапевтиним ефектом та рефлексією досвіду застосування технік психосинтезу.

Ключовою перевагою учбово-терапевтичної групи «Психосинтез у воєнний час» є унікальна можливість навчитись розробляти техніки самодопомоги безпосередньо в роботі з колегами з урахуванням індивідуального досвіду подолання тривожності, невпевненості, агресії та інших негативних переживань.

Такий досвід психосинтезу дає професійно важливі навички розроблення технік допомоги клієнту під час психологічного консультування та психотерапії.

Запрошуються психологи та психотерапевти з різним досвідом роботи, що застосовують різні методи та форми психологічної допомоги з різними категоріями клієнтів, вчителі, лікарі, волонтери та люди інших допомагаючих професій, які прагнуть знайти ефективні методи психологічної підтримки, самодопомоги та тепле, ресурсне, приймаюче середовище.

Групу веде Єгор Кучеренко, психолог, кандидат психологічних наук, доцент, фундатор української школи психосинтезу
Єгор має 20+ років психологічної практики, наукової діяльності, викладання у провідних закладах вищої освіти України.

Єго Кучеренко – автор 6 книг та 90+ наукових праць з психології. Автор навчальних програм, технік та методик для практичних психологів, фахівців та експертів. Організатор та спікер міжнародних науково-практичних конференцій.
Співзасновник та голова правління Українського інституту психосинтезу.Співзасновник та голова Української асоціації психосинтезу та психотерапії. Член Східноєвропейської асоціації гіпнотерапевтів та клінічних психологів. Член European Psychosynthesis Association.

Потрапити до навчально-терапевтичної групи можна заповнивши реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3QWMSN-Z_DrfjbQzEZSadZrJZdaodPNBfJw9TX-U1tFwn0A/viewform

Група розпочинає роботу: 29.09.2023 о 19:00 за Києвом на платформі zoom.

Вартість участі: 400 грн.

Кількість місць – обмежена.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1021208189067685

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com