МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Незрілі захисні механізми психіки

29 Лип (Сб) / 10:00
- 29 Лип/12:30
Незрілі захисні механізми психіки

Незрілі захисні механізми психіки

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Незрілі захисні механізми психіки

?Афіша Київ

⌚️2023-07-29 10:00:00 – 2023-07-29 12:30:00
?Онлайн-подія

ЗАХИСНІ МЕХАНІЗМИ ПСИХІКИ

У практиці будь-якого психолога бувають надзвичайно складні випадки, коли, незважаючи на багатий теоретичний та практичний досвід, взагалі незрозуміло, що робити з клієнтом, як йому допомогти і чи взагалі можливо з ним співпрацювати. У такі періоди психологи відчувають безпорадність, самотність, злість на себе та на клієнта…

Напозір та біологічно, ми, люди, дуже схожі: такі ж системи та органи, подібні умови існування, основні інстинкти, бажання та прагнення. Але психіка кожної людини має складну індивідуальну конфігурацію, яка є унікальною і ніколи не поворюється – немов відбитки пальців. Окрему складність для спеціалістів становить основний набір та інтенсивність психічних захистів, які мають величезний вплив на психіку людини, а відтак на її свідомість, поведінку, здатність до саморефлексії та трофність до психотерапії.
Саме через види, форми та інтенсивність психічних захистів формується концепція про типи, акцентуації та розлади особистості (нарчисичний, шизоїдний, гестріонний…)

Психологічний захист – система механізмів, спрямованих на мінімізацію негативних переживань, пов'язаних з конфліктами, які ставлять під загрозу цілісність особистості. Подібні конфлікти можуть провокуватися як суперечливими установками в самій особистості, так і неузгодженістю зовнішньої інформації та сформованого в особистості образу світу та образу Я.

У результаті численних досліджень, проведених, перш за все, в рамках клінічної практики, були виділені різні види механізмів психологічного захисту. За рахунок реалізації психологічних захисних механізмів, як правило, досягається лише відносне особисте благополуччя. Але невирішені проблеми набувають хронічного характеру, оскільки людина позбавляє себе можливості активно впливати на ситуацію, щоб усунути джерело негативних переживань. Найбільш позитивну роль психологічний захист відіграє тоді, коли виникають проблеми незначні і не варті того, щоб ними взагалі займатися.

Поза всяким сумнівом, психологу та психотерапевту для того, аби професійно виконувати свою роботу, потрібно досконало володіти теоретичними знаннями про захисні механізми психіки, а також вміти визначати їх на практиці, як за допомогою спеціальних інструментів (тестів, опитувальників, проективних методик), так і в процесі комунікації з клієнтами.

Українська тренінгова агенція PRO Trainings Аgency за підтримки Української асоціації психосинтезу та психотерапії приготувала серію зустрічей для психологів, психотерапевтів, студентів психологічних факультетів та усіх, хто глибинно вивчає психологію, присвячену темі мехнізмів психологічних захистів.

На найближчій зустрічи ми разом:
– визначимося з поняттям “незрілі захисні механізми психіки”;
– розберемося в тому, як і чому формуються примітивні захисні механізмита чим вони відрізняються від зрілих захисних механізмів;
– розглянемо такі психотичні захисні механізми, як проєктивна ідентифікація, ідеалізація, знецінення, заперечення та ін.;
– зрозуміємо, як незрілі захисні механізми психіки співвідносяться з рівнями функціонування психіки та типом особистості;
– розберемо випадок з практики психолога.

Зустріч проводять: психологиня, бізнес-коучиня, тренерка-методологиня психопросвітницьких проєктів – Вікторія Дівонька та психологиня, психотерапевтка, тренерка, членкиня УАПП, організаторка та ведуча психопросвітницьких проєктів, менторка для практиків – Злата Біневич.

Навчально-супервізійний проєкт для психологів (а також інших спеціалістів допомагаючих професій), створений для того, щоб:
– допомогти вам почуватися впевненіше в роботі та житті;
– розпочати або розширити практику;
– ефективно та професійно виконувати свою роботу;
– отримувати задоволення та гроші від улюбленої справи.

Тільки ми надаємо можливість працювати зі справжніми клієнтами та переходити з ними в платний формат роботи!

Участь в супервізійних групах та професійне навчання – один із найбільш дієвих засобів, які дозволяють попередити емоційне вигорання.
Зробіть з нами важливі практичні кроки до вашого професійного зростання вже зараз!

Де?
Працюємо онлайн на платформі zoom.
Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3QWMSN-Z_DrfjbQzEZSadZrJZdaodPNBfJw9TX-U1tFwn0A/viewform

Коли?
Найближча зустріч відбудеться 29.07.2023 о 10:00 за Києвом.

Скільки коштує?
Донат від 200 грн.

Наш навчально-супервізійний проєкт є мультимодальним, саме тому він корисний для спеціалістів, що представляють різні модальності та підходи.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1921212761576967

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: