МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Показ фільму "Чемпіони" на підтримку інклюзивної пекарні Good bread

9 Вер (Сб) / 17:30
Показ фільму "Чемпіони" на підтримку інклюзивної пекарні Good bread

Показ фільму "Чемпіони" на підтримку інклюзивної пекарні Good bread

Поділитися з друзями:

Показ фільму "Чемпіони" на підтримку інклюзивної пекарні Good bread

?Афіша Київ

⌚️2023-09-09 17:30:00 –
?Кінотеатр «Жовтень»

Фестиваль американського кіно “Незалежність” відбудеться в 12-й раз і пройде в Києві з 7 по 13 вересня 2023 року. У програмі, зокрема, покажуть новий фільм Чемпіони (Champions) режисера Роберта Фарреллі.

Всі кошти за квитки, зібрані з цього сеансу, будуть передані на підтримку інклюзивної пекарні GOOD BREAD.

У стрічці Вуді Гаррельсон грає колишнього баскетбольного тренера, якого після переступів закону суд зобов’язує тренувати команду гравців з інвалідністю. Зневірений на початку, згодом він розуміє, що його нова команда набагато сильніша, ніж він міг собі уявити.

Ця життєствердна і зворушлива історія нагадує, що люди з інвалідністю мають амбіції, здатні досягати своїх цілей і є невід’ємною складовою сучасного суспільства.

Цим показом ми хочемо привернути увагу до діяльності інклюзивної пекарні Good bread, яка працює вже шість років. Її мета – давати дорослим людям з ментальною інвалідністю місце, де вони можуть реалізувати себе, соціалізуватись та адаптуватись до життя у суспільстві – за час війни в Україні Good bread змогла не тільки зберегти команду, але і прийняти до себе переселенців з прифронтових міст та тимчасово окупованих територій.

З початку війни пекарня Good bread випекла і безкоштовно передала майже 350 000 хлібин на деокуповані та прифронтові території: в Харківську, Донецьку, Миколаївську та Херсонську області. Щодня пекарі випікають 1500-2000 хлібин.

Зараз люди з ментальною інвалідністю випікають хліб для тих, хто постраждав від війни. І вони показують, що можуть робити важливу справу і допомогти. Наразі пекарня випікає хліб тільки за донати, тому підтримка дуже важлива – запитів на хліб не стає менше, їх тільки більшає, особливо від людей, які живуть у кількох кілометрах від лінії фронту. Good bread приїжджає в села, куди не доїжджають інші волонтери – і там хліб дуже чекають.

Квитки на фільм: https://send.monobank.ua/jar/2EJYJxnoHF

Джерело заходу: https://www.facebook.com/6742308699163058

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com