МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Полювання з повітряним змієм. Олексій Малих

17 Тра (Пт) / 16:00
- 17 Тра/18:00
Полювання з повітряним змієм. Олексій Малих

Полювання з повітряним змієм. Олексій Малих

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Полювання з повітряним змієм. Олексій Малих

🎡Афіша Київ

⌚️2024-05-17 16:00:00 – 2024-05-17 18:00:00
🏢Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

17 травня о 17:00 завітайте на відкриття виставки «Полювання з повітряним змієм» Олексія Малих! На виставці буде представлений живопис художника 90-х років та його сучасні роботи. Ця виставка – погляд на шлях, що триває, тож долучіться до художника у рефлексії на його творчість!

Виставка названа за однойменним твором, написаним у 1992 році, і презентує погляд художника на свій живопис 90-х років ХХ століття. Роботи цього періоду були написані у майстерні в Карпатах, експонувалися в Німеччині і Франції, та сталося так, що в Києві їх майже ніхто не бачив. І зараз митець дивиться на них не в історичній перспективі, а крізь оптику сьогодення, з позицій своєї теперішньої творчості.
Це погляд на шлях, що триває. Це одкровення художника-спостерігача, мисливця, який дивиться вглиб, всередину себе, і одночасно – над собою, перетворюючи полювання на споглядання та фіксуючи все, що відбувається зовні.
Виставка дає можливість помітити, як із плином часу змінюються стосунки між художником та об'єктами спостереження: у нових роботах персонажі стають не істотами, а ландшафтами, фігуративні образи зводяться до графічних знаків-символів, сюжети оповідей про них звільняються від гострих алюзій та алегорій, а дійсність, що їх оточує, більш щільно вкладається на полотні, дереві або папері.
І ці зміни потребують вже іншої мистецької мови – нових форм, технік, матеріалів, колоритів.
Художник не просто полює за світом уважним поглядом із високості: він спостерігає за диханням Землі, відчуває її тривоги та біль, заглиблюється у її вічність та таємничість…
…Оптичний кут змінюється, наслідуючи рух лету повітряного змія.

Відкриття виставки – 17 травня о 17:00 (вхід вільний).
Виставка триватиме з 17 травня по 16 червня.
Вартість повного вхідного квитка – 200 грн (пільгові категорії – 100 грн).
Музей приймає відвідувачів за адресою вулиця Терещенківська, 9, за звичним графіком роботи: з 11 до 18 години (крім понеділка та четверга); з 11 до 19 години у вівторок. Каса працює до 17:20 (18:20 у вівторок).

вулиця Терещенківська, 9
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/772234385012653

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com