МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Презентація "Смачненької абетки"

17 Кві (Ср) / 10:00
- 17 Кві/11:00
Безкоштовна подія
Презентація "Смачненької абетки"

Презентація "Смачненької абетки"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Презентація "Смачненької абетки"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-04-17 10:00:00 –
🏢вул. Олександра Кониського (кол. Тургенєвська), 83-85, Kyiv, Ukraine, 04053

17 квітня об 11:00 у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки відбудеться презентація книги «Смачненька абетка», авторка – Інґі Ґерда.

Ірина Рудика, відома під псевдонімом Інґі Ґерда – авторка поезій, засновниця мистецького проєкту «Літературні забави» та тренерка з м’яких навичок родом із міста Костопіль, що на Рівненщині.

Збірка віршів з іменами дітей до кожної літери алфавіту та їжею або напоєм, який ця дитина любить. На перший погляд, звичайна абетка, але придивіться до напису: він особливий. Кожна буква у ньому наче символ. Але це не просто шрифт − це РУТЕНІЯ – справжня українська абетка, якою користувалися наші предки. Кожну літеру якої, вони наповнювали глибоким символізмом. От, наприклад, буква "Щ" − впізнаваний нами символ державності − тризуб. Професором Василем Чебаником на основі традицій руської доби та козацьких скорописів Рутенія була відновлена. Наразі існує 60 видів шрифтів Рутенії. Один з них і використано для оформлення "Смачненької абетки".

У книзі: 33 чотиривірші, 29 імен хлопчиків та дівчаток, близько 50 різних страв і продуктів, 10 різновидів напоїв, 5 видів овочів, найпоширеніші спеції, фрукти та ягоди, яскраві ілюстрації.

Книга рекомендована для:

• першу чергу для діток віком від 4 років. Їм буде цікаво розглядати малюнки, фантазувати над буквами, вчити літери, слухати вірші, а згодом читати самостійно рутенією.

• для усієї родини. Це шанс для кожного, розвиваючи свою дитину розвиватися також.• для українців. Для української діаспори. Та інших людей, які вчать українську чи історію нашої країни.

Захід відбудеться за адресою вул.Олександра Кониського 83/85. Запрошуємо всіх охочих!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1678021912731249

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com