МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Ремонтуємо разом

30 Вер (Сб) / 14:00
- 30 Вер/19:00
вулиця Новокостянтинівська, 1-в
Безкоштовна подія
repair-cafe

Ремонтуємо разом

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Хаклаб запрошує навчитися ремонтувати речі та зламані прилади під час Ремонтного кафе

Що це? Якщо коротко, то це подія, на яку ви приносите зламані предмети, побутові прилади, стільці без ніжки тощо, і ми разом з вами намагаємося їх відремонтувати! Окрім цього такі події це підтримка світової культури дбайливого ставлення до довкілля. Ремонтуймо речі замість того, щоб їх викидати! А ще це зазвичай весело та дуже корисно для учасників, бо можна не тільки полагодити улюблену річ, а і багато чому навчитись в процесі.

Умови: вхід вільний, але кількість місць обмежена, тому обов’язкова реєстрація за посиланням. Також вказуйте, будь ласка, актуальні контакти. Оскільки місця заповнюються дуже швидко, ми будемо зв’язуватись з вами для підтвердження участі.

Щодо речей: треба розуміти, що не все можна полагодити в принципі і тим більше за декілька годин. Тому розраховуйте свої (і наші) сили відповідно – беріть щось не дуже велике і не заскладне. Так, табурет, настільна лампа, тостер, годинник, чи щось схоже за складністю буде ок, а от мобільний телефон, ноутбук, шафа чи пральна машинка – ні. Також варто зазначити, що всі ці речі будете розбирати/ремонтувати/паяти в першу чергу ви самі (хоча і з нашими порадами та допомогою). Ще може статись так, що розібравши річ ми з вами зрозуміємо, що її неможливо полагодити, тому варто бути готовими і до такого.

Щодо інструментів – в нас багато чого є в майстерні, але якщо у вас є власні, то звичайно беріть, особливо це стосується викруток, плоскогубців тощо. По-перше, деяких інструментів може не вистачити на всіх і по-друге, власними кусачками все ж приємніше працювати.

Реєструйтеся і до зустрічі!

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com