МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Ре-візія\RE-VISION

23 Вер (Сб) / 16:00
Ре-візіяRE-VISION

Ре-візія\RE-VISION

Поділитися з друзями:

Ре-візіяRE-VISION

🎡Афіша Київ

⌚️2023-09-23 16:00:00 –
🏢Пушкінська вулиця, 32, Київ, 01004, Україна

📣🎹🌻 Друзі, команда Kyiv composers запрошує вас на фортепіанний концерт піаніста Роман Рєпки – "Ре-візіяRE-VISION", який відбудеться 23 вересня, о 16 годині, в залі Київської організації Національної спілки композиторів України (КО НСКУ), за адресою: Євгена Чикаленка 32 А!! (Ви вже точно знаєте де ми!!)

🎶 Програма концерту:

Всеволод Задерацький
24 прелюдії
Порцелянові чашки

Олександр Лебедєв
Скерцо
Симфонічні варіації
Сюїта у формі варіацій

Роман Рєпка – київський піаніст, викладач. Закінчив НМАУ ім. Чайковського та асистентуру-стажування при НМАУ. Учасник численних фестивалів класичної та сучасної музики. Співпрацював з багатьма колективами: Ricochet, New Era Orchestra (соліст, репертуарний менеджер), Weber Ensemble Kyiv (засновник), квінтет «Київ» та ін. Як піаніст протягом останніх двох десятиліть майже відмовився від традиційного репертуару, зосередившись на пошуку та виконанні раритетних або забутих творів. Таким чином українська публіка вперше почула Концерт для фортепіано з оркестром Левка Ревуцького в першій авторській редакції, Концерт для фортепіано з оркестром Хоакіна Родріго, Концерт для клавесина з оркестром Майкла Наймана, сольні фортепіанні твори Карла Черні, Стефана Геллера та ін., камерні та вокальні твори К. М. фон Вебера, Хоакіна Родріго та ін.

Концертна серія «Ре-Візія» є частиною однойменного арт-проєкту, присвяченого українській фортепіанній музиці. За ідеологією проєкту, «ревізії» мають підлягати не тільки твори як такі, але й загалом погляд на місце української музики в нашому ж культурному просторі. «Неофіційним» відкриттям концертної серії «Ре-Візії» стало повернення на українську сцену Концерту для фортепіано з оркестром Миколи Дремлюги. Після багатьох десятиліть забуття твір тріумфально прозвучав у Львові (подія відбулась завдяки ентузіазму диригента Івана Остаповича та команди Львівського Органного залу). Для «офіційного» відкриття «Ре-Візії» було обрано твори композитора-легенди Всеволода Задерацького (1891-1953) та неадекватно мало представленого на наших сценах кримського генія Олександра Лебедєва (1938-2013)

💰 Вхід на подію – донейшн (від 100 грн) Але!!! Студентам НМАУ ім. Б.М. Лятошинського у нас, як і зазвичай – totally free!! Студенти, де ви? 🦹‍♀️🦸‍♂️🦸🦸‍♀️🥷
👬 Чекаємо на вас, ваші Kyiv composers!! 💙💛

Джерело заходу: https://www.facebook.com/316586447713828

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Запросіть друзів: