МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Саша Чемеров дасть великий сольний концерт в Києві

11 Лис (Сб) / 19:00
- 11 Лис/21:00
StereoPlaza проспект Валерія Лобановського, 119
2207672131_ImageBig638249331602748449

Саша Чемеров дасть великий сольний концерт в Києві

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Відомий рок-музикант, засновник таких популярних гуртів як Димна Суміш, The Gitas , успішний музичний продюсер, автор, виконавець Саша Чемеров 11 листопада дасть сольний концерт в Києві в Stereo Plaza.

Ви почуєте давно відомі та рідні вам пісні. Серед яких «В країні ілюзій», «Мама», «Любила» feat з гуртом Бумбокс ,  «Біжи тікай», що записана у дуеті з Христиною Соловій, «Піхота» та інші.

До того ж, зі сцени пролунають нові треки, які вже встигли полюбитися українцям. Наприклад, «Білгород» від Культурного десанту разом з Кольою Сєргою та Мішою Крупіним, а також feat з Мішою Правильним «Обійми».

Серед зіркових гостей на сцену також приєднається і лідер гурту O.Torvald Женя Галич. Разом з Сашою Чемеровим  вони виконають улюблений хіт прихильників – пісню “Досить”.

Саша Чемеров співзасновник, музичний продюсер “Культурного десанту”, який займається культурно-психологічним забезпеченням військових. Він підтримує українську культуру, виступає перед бійцями в деокупованих містах та гарячих напрямках, в лікарнях та бомбосховищах. Саша Чемеров знає, наскільки важливо підтримувати бойовий дух, як військових, так і цивільних.

11 листопада у Stereo Plaza ви матимете змогу почути музику, що глибоко проникає в серце.

 

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com