МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Серія колективних виставок художньої фотографії

31 Жов (Вт) / 19:30
- 31 Жов/20:30
Серія колективних виставок художньої фотографії

Серія колективних виставок художньої фотографії

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Серія колективних виставок художньої фотографії

🎡Афіша Київ

⌚️2023-10-31 19:30:00 –
🏢MODI Art&Wine Gallery

Запрошуєм фотографів – професійних та любителів – до участі в колективних виставках художнього фото, відкриття яких відбудеться 31 жовтня й 7 листопада 2023 року о 18:30 в мистецькому просторі галереї Моді в самісінькому серці столиці!

Ми не обмежуємо авторів у тематиці та жанрі фотографій. Розмір робіт – теж довільний. Але: «Художня або галерейна фотографія» – це роботи, що в якості декору можуть бути куплені для оформлення інтер’єрів помешкань та офісів.

Просимо фотографів свої художні фото для участі у виставці надсилати у повідомленні з нашої фб-сторінки (www.facebook.com/modigallery) або на імейл modiartwine@gmail.com. Роботи для участі у виставці відбираються дирекцією галереї. Виставка триватиме 2 тижні.

Галерея Моді названа в честь великого митця-новатора Амедео Модільяні, котрий любив вино. Вино єднає! Зважаючи на свій формат й найменування ми хотіли б сприяти створенню й наповненню місця в Києві, де художники, фотографи, шанувальники образотворчого мистецтва і його покупці могли б в своє задоволення розвивати клубну культуру взаємодоповнюючих мистецтва і вина. Й тому, умови участі у виставці такі: за одну виставлену роботу фотограф попередньо сплачує 300 грн депозит – сума, на котру повністю можна буде замовити для себе та своїх гостей вина згідно цін меню закладу. Депозит реалізовується під час відкриття виставки та в будь-який день протягом її двотижневого тривання. За 2і виставлені роботи – депозит 550 грн; за 3 роботи – депозит 750 грн; за 4 роботи – депозит 900 грн; за мініатюрки – депозит по 100-150 грн за кожну; робота розміру більше 1 кв.м – депозит 400-600 грн. Виставити можна до 4х фотокартин.

Оформлення робіт – це теж мистецтво з суб’єктивним баченням художника. Тому фото-картини авторами оформлюються самостійно.

Отже, якщо надіслані вами фотороботи приймаються на виставку – ми надамо вам реквізити приват-картки, на яку необхідно буде перерахувати аванс депозиту за участь в ній. Оплатити також можна завітавши безпосередньо в наш заклад за адресою – вул. Мала Житомирська 17.

Шановні потенційні учасники моді-виставки, будь ласка, задавайте питання в повідомленнях чи по телефону (066 355 1847 Дмитро) та приходьте в гості на оглядини нашої галереї.

Дирекція MODI Art&Wine Gallery

Джерело заходу: https://www.facebook.com/262644733404038

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: