МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Спецпоказ фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс»

28 Кві (Нд) / 14:00
- 28 Кві/15:00
Спецпоказ фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс»

Спецпоказ фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Спецпоказ фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс»

🎡Афіша Київ

⌚️2024-04-28 14:00:00 –
🏢Національний центр «Український Дім»

28 квітня о 15:00 запрошуємо на спецпоказ фільму «Я і Фелікс» та його обговорення з режисеркою Іриною Цілик.

Захід відбудеться в рамках Кінопростору, спільної програми Українського Дому та Української кіношколи.

«Я і Фелікс» — історія з буремних 1990-х, розказана крізь призму дитячого сприйняття.

У провінційному містечку в пострадянській Україні Ольга (Анастасія Карпенко) виховує сина Тимофія. Батько хлопчика постійно кудись зникає, тож Тимофій його майже не знає. Коли у бабусі з’являється новий супутник життя Фелікс (Юрій Іздрик), хлопчик швидко знаходить з ним спільну мову. Харизматичний старий ніколи не відмовляється від чарки та часто згадує, як воював у Афганістані. Фелікс ділиться з малим життєвою мудрістю та завжди й у всьому захищає його.

Драма «Я і Фелікс» — дебютна повнометражна художня стрічка режисерки Ірини Цілик. В основу сюжету ліг біографічний роман чоловіка режисерки, письменника Артема Чеха «Хто ти такий?». У ролі Фелікса поет Юрій Іздрик. Тимофія, відповідно до його віку — дитину, підлітка та дорослого, — грають Андрій Чередник (син Артема Чеха й Ірини Цілик), Владислав Балюк і Володимир Гладкий.

Ірина Цілик — українська кінорежисерка, письменниця. Дебютний документальний фільм Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин» переміг на кінофестивалі Sundance. А 2023 року мисткиня отримала за фільм Шевченківську премію. Роман Артема Чеха «Хто ти такий?» 2021 року став «Книгою року BBC». А фільм «Я і Фелікс» 2023 року отримав спеціальну нагороду 53-го італійського кінофестивалю Giffoni у категорії Generator +16.

👂🏻 Фільм доступний для людей з порушенням зору або слуху. Субтитри чи звукоописи будуть відтворюватись у вашому смартфоні паралельно з подіями фільму завдяки додатку MovieReading: Android Google Play https://kontramarka.ua/uk/a-i-feliks-93038.html

Джерело заходу: https://www.facebook.com/747602944023167

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com