МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

«Театральне мистецтво України від витоків до початку XX століття». Остання екскурсія експозицією

7 Лип (Пт) / 16:00
«Театральне мистецтво України від витоків до початку XX століття». Остання

«Театральне мистецтво України від витоків до початку XX століття». Остання екскурсія експозицією

Поділитися з друзями:

«Театральне мистецтво України від витоків до початку XX століття». Остання екскурсія експозицією

?Афіша Київ

⌚️2023-07-07 16:00:00 –
?Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

🗓 Запрошуємо 7 липня о 16:00 на останню екскурсію старою експозицією «Театральне мистецтво України від витоків до початку ХХ століття».

🟣 Ми розпочинаємо роботу над оновленням експозиційного простору в межах проєкту «Креативна деконструкція», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Це остання нагода побачити експозицію у тому вигляді, в якому вона вже скоро перестане існувати. Екскурсію проведе театрознавиця, завідувачка відділу історії театру Ірина Зубченко.

🟣 Обставини воєнного часу порушили питання не тільки про демонтаж експозиції, а також концептуальне переосмислення трансльованих нею сенсів, зокрема, в руслі дерусифікації та дерадянізації.

🟣 Експозиція Театрального музею «Театральне мистецтво України» була відкрита у 1977 році. І за період з 1977 по 2023 роки вона неодноразово зазнавала фрагментарних змін. Наприклад, була повністю демонтована частина експозиції періоду ХХ століття, котра містила в собі радянські пропагандистські наративи. Наразі залишилася постійна експозиція, що охоплює період від першоджерел українського театру до початку ХХ століття. Радянські підходи до її дизайнування унеможливлюють внесення в них посутніх змін. Через те текст екскурсії поступово віддалявся від запропонованих меседжів. Проте марно гадати, що ці прорадянські та проросійські смисли кудись зникли.
Отже, остання екскурсія має підвести риску під зусиллями науковців Театрального музею останнього часу, що прагнули вербально змінити сприйняття експозиційного матеріалу.

🎫 Вхід за ціною музейного квитка.
📍 Адреса музею: вул. Лаврська 9, корп. 26 (на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра»).
Тел.: (044) 280 18 34, (044) 280 83 83.
Нагадуємо, якщо ви відвідуєте заходи Театрального музею, вам не потрібно купувати квиток у касі заповідника «Києво-Печерська Лавра», квиток на захід можна придбати в касі музею.

До зустрічі в Музеї 💜

Лаврська, 9, корп. 26
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/102282536264692

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Запросіть друзів: