МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Третя Всеукраїнська Бієнале Левкасу

28 Вер (Чт) / 18:00
- 28 Вер/21:00
вул. Євгена Чикаленка, 21а
Безкоштовна подія
Третя Всеукраїнська Бієнале Левкасу

Третя Всеукраїнська Бієнале Левкасу

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Третя Всеукраїнська Бієнале Левкасу

🎡Афіша Київ

⌚️2023-09-28 18:00:00 – 2023-09-28 21:00:00
🏢White World

👁‍🗨 28 вересня у ЦСМ «Білий Світ» відкривається виставка Третьої Всеукраїнської Бієнале Левкасу. У виставці візьмуть участь 126 митців, що розділяють любов до левкасу як до художнього матеріалу, техніки, та філософії.

◾️ Відкриття виставки відбудеться 28 вересня о 18:00
◾️ Виставка триватиме до 18 жовтня
◾️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
◾️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

👁‍🗨 Всеукраїнська Бієнале Левкасу була заснована у 2019 році київським ЦСМ «Білий Світ» та всесвітньо відомим митцем, львів’янином Олегом Денисенком. Організатори Бієнале вирішили підтримувати і плекати мистецтво українського левкасу, одночасно старовинного і напрочуд відповідного сучасним художнім практикам. Протягом вже п’яти років Бієнале Левкасу збирає найкращих левкасистів нашої країни, експонує їхні твори, демонструє і описує неймовірне різноманіття ідей, підходів, прийомів і втілень левкасу. І зі стародавніх рецептами, описаних ще за часів античності, і з найновішими матеріалами і сумішами – створення левкасних творів потребує від автора копіткої праці, вигадливості і тонкого відчуття рельєфу, фактури, пластики тощо.

👁‍🗨 Проведення Третьої Бієнале Левкасу було викликом для організаторів – в умовах війни, коли і галеристи, і митці стикаються з безліччю перешкод у своїй діяльності. І все ж підтримання традиції та зустріч зі старими друзями, а також відкриття дебютантів Бієнале стали для ЦСМ «Білий Світ» цінністями, що надали рішучості в організації чергового конкурсу.

👁‍🗨 На урочистому відкритті виставки (яке розпочнеться 28 вересня о 18:00) будуть оголошені переможці Бієнале, присуджені спеціальні відзнаки авторам найцікавіших творів, та презентовано каталог, де як завжди будуть згадані всі учасники, надруковані всі роботи і вже узвичаєне звернення організаторів Бієнале до українців, небайдужих до мистецтва левкасу.

 

Джерело заходу: https://www.facebook.com/6498456300273231

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com