МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Тюльпани. Майстер-клас із китайського живопису

20 Тра (Сб) / 12:00
- 20 Тра/14:30
Тюльпани. Майстер-клас із китайського живопису

Тюльпани. Майстер-клас із китайського живопису

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Тюльпани. Майстер-клас із китайського живопису

?Афіша Київ

⌚️2023-05-20 12:00:00 – 2023-05-20 14:30:00
?Музей української діаспори

20 травня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін. Вже традиційно мисткиня проведе заняття дистанційно, представивши свою віртуальну майстерню через Zoom, а в музеї їй в цьому допоможе її учениця, випускниця курсів «Се-Ї» та «Гунбі» Єлизавета Бєляєва.

Темою травневого заняття стане написання композиції «Тюльпани» в традиційному китайському живописному стилі Се-Ї (вираження ідеї). Протягом майстер-класу учасники створять на рисовому папері композицію з тюльпанами, які у Китаї, на відміну від Європи, квітнуть у дикій природі. Сьогодні тюльпанові плантації Піднебесної конкурують із найбільшим постачальником цих квітів – Нідерландами. А один із найкрасивіших тюльпанових парків Китаю – Дунсих, знаходиться в місті Ухань (провінція Хубей).

На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів і матеріалів, навчаться володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим і вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також дізнаються багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.

Дата: 20 травня 2023.
Час: 12:00-14:30.
Вартість: 600 грн. з учасника.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Усі матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0935784767 (Єлизавета). Реєстрація триває до 18 травня.

У разі оголошення повітряної тривоги ми призупиняємо наш майстер-клас, а учасників просимо пройти до найближчого укриття БЦ «Сенатор». Якщо тривога не буде скасована в найближчу годину – ми будемо змушені перенести майстер-клас на іншу дату. Якщо тривога буде оголошена на момент, коли подія тривала більше 1 год 30 хв, подія вважатиметься такою, що відбулася.

вул. Князів Острозьких, 40-б
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/284055737300799

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: