МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

«Україна та Українці» на Книжковому Арсеналі / Ukraine and Ukrainians at the Book Arsenal

30 Тра (Чт) / 14:00
- 2 Чер/17:00
«Україна та Українці» на Книжковому Арсеналі / Ukraine and Ukrainians

«Україна та Українці» на Книжковому Арсеналі / Ukraine and Ukrainians at the Book Arsenal

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

«Україна та Українці» на Книжковому Арсеналі / Ukraine and Ukrainians at the Book Arsenal

🎡Афіша Київ

⌚️2024-05-30 14:00:00 – 2024-06-02 17:00:00
🏢Книжковий Арсенал

◼️Альбом «Україна та Українці» — це видання мистецького альбому обсягом 130 аркушів, куди увійшли світлини, замальовки Івана Гончара та авторський художній шрифт для текстів. У виданні представлені аркуші з різних регіонів України, але найбільша увага приділена тим місцевостям, які найбільше постраждали від гуманітарних і техногенних катастроф минулого століття, а також після руйнацій нинішньої російсько-української війни. Мистецький альбом створений у науково-популярному жанрі. Його автори та партнери звертаються і до української, і до міжнародної аудиторії.

◼️Він є важливою точкою опори для активної частини українського суспільства, кожного, хто нині готовий дослідити свій рід та зберігати пам’ять про нього, охороняти культуру та історію українського народу. Він також видається для сучасних українських етнологів, антропологів, фольклористів, музейників, культурологів та митців.

◼️Добірка листівок супроводжує видання вибраних аркушів з 18-томного альбому Івана Гончара «Україна та Українці». Вони побачили світ у воєнний час, в період російської агресії проти України, коли відбувається переосмислення історії й масштабів культурних та людських втрат XX-XXI століття. Добірка містить ті гучні імена, які роблять славу Україні. Вибрані листівки також візуалізують живописні моменти сімейного та культурного життя XX століття у різних регіонах України.

Видання здійснено у співпраці Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», Gunia Project та Благодійного фонду Івана Гончара за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в межах програми “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.

🔔Презентація альбому відбудеться 2 червня о 10:30 на Літературній сцені Книжково Арсеналу. Запрошуємо на розмову з творцями проекту.

📖Придбати альбом «Україна та Українці: добірка аркушів» та набір листівок «Україна та Українці» можна на стенді видавництва «Родовід» та на стенді музейних видань.

🎫Купуйте квитки у касі Мистецького арсеналу у дні Фестивалю або за посиланням в біо профілю.

Більше про альбом тут: #музейгончара

Джерело заходу: https://www.facebook.com/980120576894699

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: