МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Фотовиставка: Історії, написані війною

9 Тра (Чт) / 11:00
- 9 Тра/12:00
Фотовиставка: Історії, написані війною

Фотовиставка: Історії, написані війною

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Фотовиставка: Історії, написані війною

🎡Афіша Київ

⌚️2024-05-09 11:00:00 –
🏢Богдана Хмельницького вул., 7, Kyiv, Ukraine, 01001

Фотовиставка Українського Червоного Хреста – найбільшої гуманітарної організації країни.
У Музеї історії Києва з 9 по 19 травня 2024 року відбудеться фотовиставка, присвячена діяльності Українського Червоного Хреста під час війни, а також Всесвітньому дню Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, який відзначають по всьому світу 8 травня.
30 світлин – це 30 історій, розкритих через об'єктив волонтерів і відомих фотожурналістів, щоб задокументувати факти під час війни в Україні. Фотографії показують важливу роль Українського Червоного Хреста у підтримці населення. 12,5 млн українців вже отримали допомогу від Українського Червоного Хреста по всій Україні і ця підтримка триватиме допоки буде потреба.
Відвідувачі матимуть можливість познайомитись з найбільшою гуманітарною організацією через призму війни, поглибитися у різноманітні аспекти діяльності гуманітарної організації: від першої наданої допомоги постраждалим під час обстрілів до важливої ролі у відновленні медичних закладів.
Фотографії на виставці не просто відображають події повномасштабного вторгнення, але передають глибокий зміст та емоційний зв'язок з героями цих історій. Кожен кадр – це свідчення про мужність, солідарність та відданість українському народу: евакуація населення з підтопленого Херсону та прифронтових населених пунктів, надання першої допомоги та першої психологічної допомоги пораненим, відновлення реабілітаційних центрів у Лютежі та Львові, допомога ДСНС під час рятувальних операцій, догляд вдома самотніх та інформування щодо мінної небезпеки. Це щоденне життя волонтерів, які 24/7 готові прийти на допомогу, знаючи, що кожен раз може бути останнім.
Аби кожен зміг відчути на собі як важливо вміти рятувати життя, команда Українського Червоного Хреста запрошує вас протягом виставки взяти участь у спеціально підготовлених заходах, де ви безкоштовно отримаєте корисні знання, які в умовах війни – необхідні:
11 травня, 14:00-16:00 – майстер-клас з першої допомоги;
https://forms.gle/B7doU24KtJi1cVRaA
Кількість місць обмежена.
Місце: Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7
Тривалість виставки: 9 – 19 травня 2024 року.
Вхід безоплатний.
Контакти для отримання додаткової інформації:
+380 63 993 57 10 Леся Олійник
+380 63 800 36 26 Ліна Лук'янюк

Джерело заходу: https://www.facebook.com/2221045874760599

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com