МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Фізичні процеси лазерної генерації. Типи лазерів

13 Лис (Пн) / 19:00
- 13 Лис/21:00
Фізичні процеси лазерної генерації. Типи лазерів

Фізичні процеси лазерної генерації. Типи лазерів

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Фізичні процеси лазерної генерації. Типи лазерів

🎡Афіша Київ

⌚️2023-11-13 19:00:00 – 2023-11-13 21:00:00
🏢Київський будинок вчених

Реєстрація на курс лекцій «Лазерні системи та фізико-технічні технології»
https://bit.ly/45fDQ27

Наш спікер: к.т.н. Кагляк Олексій Дмитрович, доцент кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій, навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона, КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Лекція розповідає про фізичні явища зародження, поширення та підсилення лазерного випромінювання. З’ясуємо, коли та ким були закладені теоретичні основи для виготовлення лазера, та скільки потрібно було часу, щоб практика наздогнала теорію. Розберемо будову та особливості найбільш поширених типів лазерів та сфери їх застосування.

Анотація курсу:
Лазерні технології увійшли в наше життя, хоча, часом, ми навіть цього не помічаємо. В магазині на касі лазерний сканер зчитує штрихкоди, вдома лазерна мишка обирає фотографію, яку друкує лазерний принтер, в школі вчитель лазерною указкою показує формулу на екрані, а на концертах лазери виписують чудернацькі візерунки… Однак, більшість людей мають уявлення про лазери за «Зоряними війнами», «Суперменом» чи іншими кіношними персонажами.
Однак, використання лазерних систем позиціонування, контролю та обробки, дозволяє впроваджувати нові підходи у виробництві та впроваджувати технології нового покоління. Зокрема, адитивні технології знаходять все більше напрямків використання та дозволяють виконувати завдання недоступні для класичних технологій.
Окрім лазерних технологій уваги також заслуговують і інші фізико-технічні технології, такі як електронно-променева обробка, ультразвукова, плазмова чи гідро абразивна, яким теж будуть розглядатися в рамках наших зустрічей.

ФОРМАТ – ЖИВА лекція в Київському Будинку вчених (вулиця Володимирська, 45а, зупинки метро “Золоті ворота”, “Театральна”).
Участь безкоштовна.

Безпека: на випадок повітряної тривоги бомбосховище на станції метро “Золоті ворота”.

 

вул. Володимирська 45-а
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1390328895169780

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com