МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Фільмотерапія для психологів. "Бійцівський клуб"

13 Вер (Ср) / 19:00
Фільмотерапія для психологів. "Бійцівський клуб"

Фільмотерапія для психологів. "Бійцівський клуб"

Поділитися з друзями:

Фільмотерапія для психологів. "Бійцівський клуб"

?Афіша Київ

⌚️2023-09-13 19:00:00 –
?Онлайн-подія

13 вересня о 19:00 по Києву відбудеться цікава зустріч – фільмотерапія для психологів.

Якщо ми дивимося кіно як психологічний інструмент терапії, то варто пам'ятати про застереженість та аналіз під час перегляду: звертати увагу на тригери, на реакції тіла, на емоції, хто з дійових осіб імпонує більше, а хто менше. Ви разом з героями у фільмі чи ви як спостерігач?

Ми обговоримо кінострічку «Бійцівський клуб» як інструмент терапії.

Кіноробота знята по мотивам однойменної книги Чака Паланіка. Він вперше придумав ідею для 'Бійцівського клубу' після того, як його побили в поході, коли він поскаржився деяким сусіднім туристам на шум від їх радіо. Повернувшись на роботу, він з подивом виявив, що ніхто не помічає і не визнає його травми, натомість кажучи такі банальні речі, як 'як пройшов уік-енд?'.

Паланік прийшов до висновку, що люди реагували так тому, що якби вони запитали його, що сталося, то потрібна була б певна ступінь особистої взаємодії, а його колеги по роботі просто не хотіли не спілкуватися з ним. Саме його захоплення цим соціальним 'блокуванням' і лягло в основу роману, а згодом і фільму

За словами автора Чака Паланіка, велика частина специфічного змісту роману (наприклад, об'єднання окремих кадрів порнографії в сімейні фільми, відвідування груп підтримки для невиліковно хворих, стирання відеокасет і т. Д.) виходила з історій, розказаних йому друзями, і з того, що Його друзі дійсно робили. Під час написання роману Паланік також брав інтерв'ю у численних молодих білих чоловіків в білих комірцях, виявивши, що туга по батькам була темою, про яку він багато чув. Обурення стандартами способу життя, нав'язаними рекламою, було ще одним.

Рядок фільму 'Перше правило Бійцівського клубу – нікому не говорити про Бійцівський клуб' потрапив на 27-е місце в списку ста найбільших цитат кіно за версією журналу Premiere.

Буде пізнавально та захоплююче, бо ніколи не знаєш що саме фільм зачепить, які "сплячі" спогади та ситуації підійме. І чуючи думку в обговоренні частіше всього стається диво – інсайт, який змінює бачення на ключове і важливе.

Перед зустріччю необхідно подивитися саму кінострічку "Бійцівський клуб", 1999го року екранізації
Приєднуйтесь.
Запрошуємо.

Для учасників проєкту участь та перегляд у записі безкоштовні.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/602021155471483

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com