МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

ШКУРНИК - показ до дня народження Миколи Шпиковського

25 Сер (Пт) / 20:10
ШКУРНИК - показ до дня народження Миколи Шпиковського

ШКУРНИК - показ до дня народження Миколи Шпиковського

Поділитися з друзями:

ШКУРНИК – показ до дня народження Миколи Шпиковського

?Афіша Київ

⌚️2023-08-25 20:10:00 –
?«День Незалежності» спеціальний показ на День Незалежності

25 серпня о 20:10 відбудеться спеціальний показ фільму до дня народження режисера Миколи Шпиковського. Стрічку представить кінознавець Довженко Центру Станістлав Бітюцький.
🟠Квитки у продажу – https://zhovten-kino.kyiv.ua/movie/355441
🟠Фільм демонструватиметься з українськими інтертитрами.

Авантюрно-пригодницький роуд-муві, абсолютно нехарактерний для свого часу, в якому в рівній мірі висміювалися бюрократизм, фанатичність та абсурдизм більшовиків і клептократична пихатість білих – один із небагатьох прикладів української ранньої кінокомедії. Революційна агітація червоних висвітлена у фільмі в відверто саркастичних тонах.

Стрічку було створено на основі повісті відомого в 1920-х роках українського письменника Вадима Охріменка, близького друга Максима Рильського. Заборонений до показу одразу після виходу на екрани (фільм так і не демонструвався в РСФСР та Європі), «Шкурник» багато років пролежав на полицях спецхранів.

2011 року копію негативу фільму було куплено в Держфільмофонді Росії, де зберігся єдиний його екземпляр (з українськими інтертитрами). На основі цієї версії фільму Національною кіностудією ім. О.Довженка 2012 року після сканування в роздільній зданості 2К було завершено цифрову реставрацію стрічки. Наразі копія фільму зберігається в Фільмофонді Національного центру Олександра Довженка.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/682866900396246

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com