МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Актор без прикриття Vol.32 Monologues

15 Бер (Пт) / 19:00
- 17 Бер/19:00
Актор без прикриття Vol.32 Monologues

Актор без прикриття Vol.32 Monologues

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Актор без прикриття Vol.32 Monologues

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-15 19:00:00 – 2024-03-17 19:00:00
🏢Kyivdanceresidency ITP

Ведучий – Ігор Аронов (Україна-Польща).

Дати – 15 березня – 17 березня.

Місце – KyivDanceResidency, Довженко-центр, 6-й поверх, вул. Васильківська 1.

Час проведення: 15 березня: 19:00 – 22:00
16 березня – 17 березня: 10:00 – 19:00
Розпорядок роботи: 19:00 – 22:00, 10:00 – 13:30 – перша сесія; 13:30 – 14:30 – перерва; 14:30 – 19:00 – друга сесія.

Перша сесія – поглиблений акторський тренінг.

Цей етап включатиме найбільш ефективні підходи методології "Актор без прикриття" – вивіреної багаторічною практикою комбінації елементів індивідуального, парного та групового психо-фізичного акторського тренінгу. Фокус буде приділений наступним аспектам: енергетичні ресурси тіла, вивільнення голосу, сценічна присутність, якісний партнерінг, ігрова спонтанність, складові внутрішнього акторського процесу, створення персонажу, взаємодія з текстом.

Друга сесія – практична робота.

Вона включатиме в себе: ретельний розбір сценічного матеріалу учасників, практичні поради щодо різних аспектів підготовки та реалізації сценічних виступів, детальну індивідуальну роботу з кожним учасником чи учасницею (впродовж кожної з зазначених сесій), аналіз та обговорення з ведучим-коучем кожного представленого монологу та загальних принципів акторської роботи з текстом.

Цей курс призначений як для професійних акторів та акторок, котрі хочуть відновити свою акторську форму, розширити і вдосконалити арсенал ігрових інструментів, отримати непересічну практику інтенсивної групової і парної взаємодії та вдумливої роботи з текстом, так і для акторів-початківців, які мають нагоду набути цінний досвід ефективного та різнобічного акторського тренінгу, практичної комплексної роботи над сценічним матеріалом і ґрунтовні знання щодо процесу втілення персонажу та виступу з монологом.
Також даний воркшоп буде корисним всім учасникам з точки зору можливості відновлення тілесного і психо-емоційного ресурсу та актуалізації внутрішнього потенціалу і мотивації.

В результаті інтенсиву кожен учасник/учасниця матимуть змогу:
– усвідомити і пропрацювати внутрішні (психічні) та зовнішні (фізичні) затиски та бар'єри;
– відкрити в собі нові потужні джерела енергії для сценічної практики і повсякденного життя;
– опанувати нові дієві інструменти тренінгу та прослідкувати на практиці їхній вплив та взаємозв'язок з процесом втілення сценічного монологу;
– розширити сценічній діапазон;
– набути досвід поглибленної і послідовної індивідуальної сценічної реалізації акторського матеріалу з урахуванням вказівок та рекомендацій акторського коуча;

ВЕДУЧИЙ ІНТЕНСИВУ – Ігор Аронов.
Актор, перформер, коуч-педагог, вектор професійної діяльності якого з 2012 року пов'язаний з Польщею. Стипендіат програми міністра культури Польщі "Gaude Polonia" 2012 і 2015 років. В Україні представляє незалежну театральну компанію "Dollmen", Київ.
За професійну кар'єру реалізував кілька театральних моновистав в Україні та Польщі, втілював на сцені п'єси та тексти з Книги Іова, Ф. Достоєвського, Еврипіда, В. Шекспіра, Х. Мюллера, Дж. Оруела, А. Міцкевіча, Л. Керола, С. Шепарда, Е. Олбі та інших.
Знімається в кінопроектах. Польський к. ф. "Olena", де він зіграв головну роль, був обраний до головного конкурсу кінофестивалю в Каннах в 2013 році. В 2019-2020 роках знімався в телевізійному історичному серіалі "Korona królów" (TVP, Польща), втілюючи постать Великого князя Литовського Witolda. В 2021 був номінований до головної нагороди польського незалежного кіно ім. Я. Махульського за головну роль у к.ф. "Схід-Захід". В 2021 році почались зйомки повнометражного художнього фільму "В Зеніті" за підтримки Держкіно України, в якому ведучий інтенсиву втілює одну з головних ролей. В 2022 році втілив головну роль в к.ф. "Виховання висотою", знятого за підтримки Держкіно України.

Ігор Аронов був учасником різноманітної кількості майстер-класів, стажів та колабораційних проектів в Україні, Польщі, Німеччині, Франції. Співпрацював між іншими з Daysuke Yoshimoto та Haru Hi (Японія), Steven Ditmyer (США), представниками Ultima Vez (Бельгія), Odin Theatre (Данія), Derevo (Німеччина), Tero Saarinen (Фінляндія), Gardzienice (Польща), АХЕ, міжнародного проекту "The bridge of winds" (Європа – Латинська Америка) і т. д. Має досвід проведення майстер-класів для акторів, танцівників та перформерів в Україні, Польщі (Centrum Kultury w Lublinie), Франції (Ліон, Centquatre Париж).

ПРОЄКТ "Актор без прикриття" (Actor without a cover) функціонує з 2017-го року. За цей час було проведено:
– 31 воркшоп-інтенсив, які відвідало близько 350 учасників – професійних акторів, студентів, акторів-початківців, людей з інших сфер діяльності;
– двотижневий курс тренінгів в процесі створення вистави "Іфігенія в Тавриді. Апофеоз"
– тижневий табір "Актор без прикриття. Summer Camp" разом з Ганною Охрімчук;
– два тижневих курси за підтримки УКФ "Актор без прикриття. Робота перед камерою" разом з Іваном Заверталюком та Тетяною Симон;
– 4-місячна робоча лабораторія, з фінальним перформативним показом на основі оповідання "Старий і море" Е. Хемінгуея та давньогрецької міфології.
– два чотириденні курси-інтенсиви за підтримки УКФ "Lucky casting" за участю кастинг-директорів Оксани Суханової, Ольги Любарової, Алли Самойленко, Тетяни Симон, Олени Шевчук, Аліни Марчук, Тетяни Владзімірської, Павла Макарченко.
– тижневий інтенсив для акторів, що втілюють головні ролі в українському повнометражному фільмі "Редакція", прем'єра якого відбулась на фестивальі Берлінале в 2024 році.
Детальніше ознайомитись з проєктом можна на сторінках – https://forms.gle/jDcsnLvGdqNFQNhH6
2. Внести передоплату в розмірі 1000 грн на картку Приватбанку: 5363 5420 1627 8500 – Аронов Ігор Дмитрович з поміткою Воркшоп-інтенсив. Передоплата не повертається менше ніж за 72 години до початку інтенсиву!
3. Надіслати електронною поштою або в приватні повідомлення інформацію щодо транзакції: точну дату і час, суму переказу та ваше ім'я.

Контактна інформація: aronov.san@gmail.com, +380957018841 – Ігор.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/803170648494329

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: