МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Анатолій Тартаковський / "Вектор егоцентризм"

25 Січ (Чт) / 12:00
- 25 Січ/20:00
Анатолій Тартаковський / "Вектор егоцентризм"

Анатолій Тартаковський / "Вектор егоцентризм"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Анатолій Тартаковський / "Вектор егоцентризм"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-01-25 12:00:00 – 2024-01-25 20:00:00
🏢Elokuva- ja televisioalan pikkujoulut LA 20.1.2024 klo 18

👁‍🗨 З 25 січня по 11 лютого у галереї «Білий Світ» буде представлена виставка робіт Анатолія Тартаковського, що охоплює період творчості художника між 1990-2021 роками і об’єднана одним концептуальним поглядом – «Вектор егоцентризму». Крім живопису буде показано і кілька скульптур з бронзи – нове творче захоплення художника.

▪️ Відкриття виставки відбудеться 25 січня о 18:00
▪️ Виставка триватиме до 11 лютого
▪️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
▪️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

👁‍🗨 Анатолій Тартаковський креативно і сміливо розвиває найнеочікуваніші ідеї, причому теоретичні розробки і їх практичне втілення йдуть паралельно, для демонстрації кожної з них потрібні окремі виставки. У нашій експозиції можна ознайомитися з трактуванням художником егоцентризму у мистецтві, певне уявлення про це дають фрагменти його статей:

«— Ідея "Егоцентричного живопису" пробивалася до мене багато років, від" Потрійного автопортрета у червоних трусах" (1989), через "Я читаю свою улюблену книгу" (1993), через "Вирішив я відпочити трохи" (1995) і ряд інших картин. Ця тема йшла як найбільш інтимна, зсередини, поки раптом я не усвідомив її як нашу спільну, ледь не найголовнішу. Тоді я перестав говорити про неї, червоніючи, як про непристойні дивахи художника. Егоцентризм двома ногами на вершині свого розквіту і "за правом" має бути відображений у мистецтві!

— Пройшовши стежкою в’їдливого аналізу, ми заспокоїмося на … байдужості до правильної відповіді! Так, зараз не час точних формул. Ми живемо в епоху індивідуалізму, і критерії якості застрягли в егоінтересах. На сьогодні краща з пропозицій для контакту глядача з мистецтвом і при його оцінці – любов до тонкощів своїх відчуттів, до руху власної думки. Сьогодні в меню ЕГОЦЕНТРИЗМ. Йому хвала і панегірик:

Я розповім тобі про Его. Привіт Его!
Сьогодні Я Собі з’явився, привіт Я!

— Егоцентризм – це не тільки тактика критика або звичайного глядача при виробленні свого ставлення до твору. Передусім, егоцентризм я визначаю як напрямок у мистецтві. Це занурення художника у світ своїх інтересів, самозакоханість при повній байдужості до глядача, критики, реклами, арт-просторів і арт-комерції. Функціонуючи осторонь суспільства, егоцентрична особистість вільна по суті. Фраза з моєї статті: "У будь-якій чудовій картині не знайти нічого окрім імені її творця" – декларація меж егоцентризму.» (с) Анатолій Тартаковський

▪️ Сайт: t.me/WWgallery

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1057497882192371

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: