МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Арт-лекція: "Дивне мистецтво Скандинавії"

15 Бер (Пт) / 17:00
- 15 Бер/19:00
Арт-лекція: "Дивне мистецтво Скандинавії"

Арт-лекція: "Дивне мистецтво Скандинавії"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Арт-лекція: "Дивне мистецтво Скандинавії"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-15 17:00:00 – 2024-03-15 19:00:00
🏢MODI Art&Wine Gallery

Скандинавські країни знаходяться трохи осторонь второваних туристичних стежок, а художні музеї Стокгольма, Осло та Копенгагена не такі відомі, як Лувр чи Прадо. Але витвори мистецтва Скандинавії мають своє неповторне, іноді дивне та незвичне, а іноді навіть шокуюче обличчя. Ви побачите міські парки – величезні музеї під відкритим небом, де природа та мистецтво утворюють неподільне ціле, зокрема про парк Вігеланда, скульптури якого розповідають про цикл людського життя від народження до смерті, побачите художню галерею пивоварні Карлсберг, колекція якої конкурує з провідними музеями, дізнаєтесь історію ляльок мумій троллів і навчитеся розрізняти фінських, норвезьких та датських троллів. Наприкінці ви почуєте про дивовижну карликову державу у державі – республіку хіпі Крістіанію, яка знаходиться в Копенгагені і побачите, як її мешканці зробили своє життя яскравим у буквальному сенсі. Приходьте, нудно не буде!

Лектор – Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятиліттть. Веде лекції нестандартно – бачить і тлумачить арт так, як суто творчі люди не здатні. Лекції проводить інтерактивно, задає цікаві питання аудиторії. Після лекції відбувається коротке обговорення, де учасники події можуть задати питанння, висловити свою думку та поділитись враженнями з аудиторією.

Вартість участі в лекції за передплатою 250 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму) або 300 грн при візиті безпосередньо на лекцію (в них 200 грн барний депозит). Бронь-передплату можна здійснити по перерахунку на Приват-картку, реквізити якої можна отримати, надіславши повідомлення з фб-сторінки Modi Art&Wine Gallery із заявкою на участь в лекції.

Любите вино й мистецтво – значить ви у Моді)

Джерело заходу: https://www.facebook.com/365388186454692

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: