МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Арт-лекція: «Ізо-ізоляція: арт для гарного настрою»

29 Бер (Пт) / 17:00
- 29 Бер/18:45
Арт-лекція: «Ізо-ізоляція: арт для гарного настрою»

Арт-лекція: «Ізо-ізоляція: арт для гарного настрою»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Арт-лекція: «Ізо-ізоляція: арт для гарного настрою»

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-29 17:00:00 – 2024-03-29 18:45:00
🏢MODI Art&Wine Gallery

Чергова мультимедійна лекція з мистецтва, що відбудеться в галереї Моді буде незвичайною тим, що вона буде веселою та кумедною. Її метою є насамперед створити позитивний настрій для відвідувачів в теперішній складний час.

Ми розглянемо інсталяції міжнародного флешмобу “Ізоізоляція”, який виник у 2020 році під час епідемії Covid-19 та охопив любителів мистецтва з усього світу зі швидкістю та розмахом всесвітньої епідемії. Взяти участь у флешмобі міг будь-який мешканець Землі, що знаходився у вимушеній ізоляції. Учаснику треба було створити щось, що нагадує будь-яку відому картину або скульптуру, але в ролі інструментів в даному разі були не полотно, пензлі та фарби, а власне тіло, домашні тварини, предмети повсякденного побуту та наявні продукти харчування. Звісно, створені інсталяції були моральною підтримкою та джерелом позитивного настрою як для тих, хто їх створював, так і для тих, хто просто дивився їх в інтернеті.

Ми зробимо короткий екскурс в історію живопису та подивимось на твори відомих художників (Босх, Далі, Пікассо, Модільяні та багатьох інших), пригадаємо деякі історичні події крізь призму ізоізоляції, – і це буде скоріш весело та кумедно, ніж академічно.

У другій частині лекції ми поговоримо про новий модний тренд – створення картин за допомогою нейронних мереж. Ми подивимось, які кумендні картини побудували нейронні мережі за відомими поговірками та ідіомами та спробуємо вгадати ці твори.

Приходьте, буде пізнавально й весело.

Лектор – Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятиліть. Веде лекції нестандартно – бачить і тлумачить мистецтво так, як суто творчі люди не здатні. Лекції проводить інтерактивно, задає цікаві питання аудиторії. Після лекції відбувається коротке обговорення, де учасники події можуть задати питання, висловити свою думку та поділитись враженнями з аудиторією.

Вартість участі* в лекції за передплатою 250 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму) або 300 грн при візиті безпосередньо на лекцію (в них 200 грн барний депозит). Бронь-передплату можна здійснити по перерахунку на Приват-картку, реквізити якої можна отримати, надіславши повідомлення з фб-сторінки Modi Art&Wine Gallery із заявкою на участь в лекції.

* Ремарка: діє постійна знижка вартості участі в арт-подіях галереї Моді для членів Клубу Моді (для авторів, що в нас виставлялися та їх пар). На арт- й мультимедійні лекції для моді-товариства вартість участі 200 грн (що включають 150 грн барний депозит).

Любите вино й мистецтво – значить, ви у Моді

Джерело заходу: https://www.facebook.com/325309503879762

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: