МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Біла книга української літератури

27 Кві (Сб) / 16:30
- 27 Кві/18:00
Богдана Хмельницького, 11
27.04_afisha

Біла книга української літератури

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

27 квітня о 16:30 у Національному музеї літератури України в рамках виставки пам’яті Максима Кривцова театр «Вавилон» представить літературний захід «Біла книга української літератури».

 

Українських митців, які загинули від рук рашистів, назвали новим «розстріляним відродженням» (за аналогією до знищеної плеяди діячів культури 1920–1930-х років). Вони могли б створити ще безліч романів та повістей, пронизливих і щемких віршів, дитячих казок та оповідок. Але, як і тоді, окупанти вбивають цвіт нашої нації. Втім, їхній творчий доробок росіянам не знищити, а кожен твір загиблого письменника перетворюється на документальне свідчення про війну та про стійкість. Бо письменники живі доти, доки їхні тексти читають.

 

У програмі вечора — розповіді-читання поезій 14 українських письменників, які загинули в російсько-українській війні: Богдана Слющинського, Олександра Мокровольського, Володимира Вакуленка, Вікторії Амеліної, Юрія Руфа, Сергія Скальда, Гліба Бабича, Артема Довгополого, Олександра Гошилика, Іллі Чернілевського, Ігоря Мисяка, Олега Клюфаса, Олексія Івакіна, Максима Кривцова.

 

Вхід на захід — за музейним квитком.

 

Виставка пам’яті Максима Кривцова «Візьми лиш за руку мене і стисни як зброю» в Національному музеї літератури України» доступна для огляду до 31 травня 2024 року.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: