МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Благодійний трансформаційний фестиваль "ЖІНОЧИЙ ОКЕАН"

22 Чер (Сб) / 11:00
- 22 Чер/20:00
Гидропарк, Київ, 04070
okean

Благодійний трансформаційний фестиваль "ЖІНОЧИЙ ОКЕАН"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Трансформаційний фестиваль “Жіночий Океан” – це неймовірна подія, яка обʼєднує потужних експертів, корисних спікерів, тілесних практиків та найголовніше – українських жінок, що займаються собою та своїм розвитком.

Ми зібрали найбільшу кількість трансформаційних ігор та тілесних практик для нашого фестивалю! Для вас експерти будуть проводити трансформаційні ігри цілий день в режимі екпрес-формату, щоб кожна учасниця мала змогу ознайомитись з цим потужним інструментом і отримати важливі усвідомлення. Окрім цього паралельно будуть проходити різноманітні тілесні практики: йога, цигун, звукові медитації, цвяхостояння, дихальні практики, екстатік денс і багато іншого.

Ми розробили фестиваль таким чином, щоб кожна учасниця змогла отримати користь в тій сфері, яка їй найбільше відгукується та потребує уваги. Стосунки, самооцінка та любов до себе, краса та здоровʼя, ресурс, призначення, творчість, стосунки з батьками та родом, гроші та реалізація тощо. Окрім цього будуть додаткові локації з експертами в різних напрямках: астрологи, нумерологи, психологи, коучі, кармологи та багато інших.

Також на території фестивалю будуть всі комфортні умови для гарного відпочинку: дитяча зона з аніматорами та дитячими психологами, релакс зони та зони творчості, фуд зона та багато куточків для фотосесій, а також прямий вихід до Дніпра з оглядом на безмежний Київ.

Зробіть свято для душі та тіла – подаруйте собі  неймовірну подорож до себе разом з іншими жінками. А також зробіть свій вклад у нашу перемогу – частина коштів йдуть на потреби наших військових у благодійний фонд. Реєструйтесь вже зараз за приємними цінами – в червні квитки значно подорожчають. Чекаємо вас з нетерпінням у нашому Жіночому Океані!

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: