БЛОК. ДЕПРЕСІЯ: ВИДИ, ФОРМИ, ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА. АНТИДЕПРЕСАНТИ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ.
БЛОК. ДЕПРЕСІЯ: ВИДИ, ФОРМИ, ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА. АНТИДЕПРЕСАНТИ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ.
Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅
БЛОК. ДЕПРЕСІЯ: ВИДИ, ФОРМИ, ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА. АНТИДЕПРЕСАНТИ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ.
⌚️2024-03-12 16:00:00 –
🏢Онлайн-подія
Тема “ ДЕПРЕСІЯ: ВИДИ, ФОРМИ, ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА. АНТИДЕПРЕСАНТИ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ.”
Знання про депресію важливі для психологів з багатьох причин:
1) Діагностика: Розуміння симптомів та критеріїв депресії допомагає психологам встановлювати правильні діагнози та розрізняти депресію від інших психічних розладів.
2) Лікування: Знання про різні методи лікування депресії дозволяє психологам працювати з клієнтами, щоб підібрати найефективніші терапевтичні підходи, такі як когнітивно-поведінкова терапія, психотерапія чи фармакологічні методи.
3) Підтримка: Психологи з допомогою знань про депресію можуть надати підтримку та розуміння клієнтам, які стикаються з цим станом, і допомогти їм знаходити шляхи подолання депресії.
4) Профілактика: Розуміння факторів, які спричиняють розвиток депресії, дозволяє психологам надавати поради з профілактики та запобігання рецидивам.
Таким чином, знання про депресію є важливим інструментом для психологів у їхній роботі з клієнтами, що допомагає їм зрозуміти, лікувати та підтримувати людей, які страждають на цей розлад.
Депресія є основною причиною погіршення здоров’я та інвалідності в усьому світі. Згідно з останніми оцінками ВООЗ, більше 300 мільйонів людей зараз живуть з депресією. Відсутність підтримки людей з психічними розладами в поєднанні зі страхом навішування "ярлику" заважає багатьом з них отримати доступ до лікування, необхідного для здорового та продуктивного життя.
Генеральний директор ВООЗ доктор Маргарет Чен сказала: «Ці нові цифри є тривожним дзвінком для всіх країн, щоб переглянути свої підходи до психічного здоров’я та лікувати його з терміновістю, якої воно заслуговує».
ВООЗ виявила тісний зв'язок між депресією та іншими неінфекційними розладами та захворюваннями. Депресія підвищує ризик розладів, пов’язаних із вживанням психоактивних речовин, і таких захворювань, як діабет і хвороби серця; І навпаки взаємозв'язок,тобто люди з цими іншими захворюваннями мають вищий ризик депресії.
Депресія також є важливим фактором ризику самогубств, які щороку забирають сотні тисяч життів.
Депресія — це поширене психічне захворювання, яке характеризується постійним сумом і втратою інтересу до діяльності, яка зазвичай подобається людині, що супроводжується нездатністю виконувати повсякденні справи протягом 14 днів або довше.
Навчальний блок “ДЕПРЕСІЯ: ВИДИ, ФОРМИ, ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА. АНТИДЕПРЕСАНТИ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ.” відбувається в рамках пропедевтичного курсу для психологів та допомагаючих практиків “Як психологу розпізнати клінічні випадки та успішно працювати з ними? ”. Блок складається з двох зустрічей з психотерапевтом та лікарем-психіатром.
Зустріч з психологом, психотерапевтом, Златою Біневич, відбудеться 09.03.2024 о 19:00 за Києвом.
Зустріч з лікарем-психіатром, Жанною Адарічевою, відбудеться 12.03.2024 о 16:00 за Києвом.
Ціна блоку (2 зустрічі) становить 750 грн.
Ціна 1-ї зустрічі 400 грн.
Кожну зустріч можна буде також переглянути в записі.
1 блок це відеозапис + презентація + додатковий матеріал.
Реєстрація за посиланням:
https://t.me/protrainingsa_winwin
Джерело заходу: https://www.facebook.com/286800257522825