МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

ДВРЗ Design Days: дні сучасного українського дизайну в Києві

22 Сер (Чт) / 10:00
- 25 Сер/18:00
Алматинська, 8
Безкоштовна подія
afisha1250-x-650-1

ДВРЗ Design Days: дні сучасного українського дизайну в Києві

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

ДВРЗ Design Days: дні сучасного українського дизайну в Києві

З 22 по 25 серпня 2024 в Києві вдруге відбудуться дні сучасного українського дизайну — ДВРЗ Design Days. Ця дослідницька та просвітницька платформа орієнтована на всіх, хто цікавиться сферою українського дизайну і функціональним мистецтвом.

Вхід  — безкоштовний, за реєстрацією на сайті dvrz.kyiv.ua.

У програмі: виставки предметів візуального мистецтва та скульптур, вироби українських дизайнерів, інтерактивні зони, освітні лекторії, майстер-класи, фудкорти, музична програма.

В основі ДВРЗ Design Days — принцип «свій до свого по своє» (local to local). Місія заходу — популяризувати український дизайн серед українців та підтримати місцевих виробників.  Тема другого сезону — «Нині» або NOW — запрошує дослідити сьогодення України, виражене через об’єкти функціонального мистецтва та сучасного дизайну — як промислового, так і ремісничого.

Подія проходитиме на 4 локаціях. Дві з них —  виставкові — представлять експозиції з різних напрямків дизайну. На інших двох, просвітніх, проходитимуть майстер-класи, лекції, а також запрацює перша Бібліотека українських матеріалів.

Виставкові локації:

 • Галерея Panoptikum на ДВРЗ
  Головна локація події, яка минулого року зібрала більше 2000 відвідувачів. Тут працюватиме експозиція функціонального мистецтва (дизайн-арту), куратором якої виступить відомий бельгійський галерист і колекціонер Жан Франсуа Деклерк. Він є автором виставок в Парижі, Мілані, Брюсселі та інших містах. Вперше міжнародний експерт такого рівня приїде в Україну для створення сценографії з унікальних об’єктів на межі дизайну та мистецтва. Також на території галереї та майстерні Kassone, що поруч, будуть представлені кінетичні об’єкти, міська скульптура та візуальне мистецтво. Для відвідувачів працюватимуть фудкорти та дитяча зона. Працюватиме музичний супровід події.
 • «Культмотив» на Подолі
  У просторі розміститься експозиція українського промислового дизайну та декору, створена відомою українською дизайнеркою Катериною Соколовою. Також буде представлена секція крафту, кураторкою якого стала архітекторка та художниця Ліна Федоренко. Для охочих придбати щось на згадку працюватиме pop-up store — зона, де можна буде купити спеціально відібрані предмети та витвори дизайну.

Просвітні локації: 

 • «Будзірка» на Куренівці
  Тут відкриється перша в Україні Бібліотека українських матеріалів, де будуть зібрані зразки натуральних та синтетичних речовин, які використовуються у дизайні. Також діятиме лекційна програма.
 •  «Агромат» в Святошинському районі
  Програма лекцій та майстер-класів для всіх, хто бажає більше дізнатись про український дизайн та разом із запрошеними спікерами дослідити його походження, змісти і зрозуміти для себе актуальні питання сучасного дизайну та функціонального мистецтва.

 

Детальніша програма незабаром буде доступна на сайті і в соцмережах ДВРЗ Design Days. Слідкуйте за новинами!

Сайт: https://dvrz.kyiv.ua
Instagram: @kyiv_dvrz_design_days

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: